Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
RaptorJM
2010 m. sausio 4 d. 22:10:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mačiau jo pasirodymą dar prieš nepilnus metus (gal daugiau), mokyklos renginy. Tada gitara tik grojo, kartu su grupe. Ir jau tada tikrai puikiai (gale pasirodymo įsismarkavo, pradėjo imituot Hendrix'ą, groti dantimis ir t.t.) Pabendravau - tikrai geras žmogus. Atsidavęs muzikai, domisi bliuzų šaknimis (iš ten nemažai idėjų pas jį). Tikiuos, toli nueis.

____________________
Merfio dėsnis : Jei gali nepasisekti, tai ir nepasiseks. Silverman'o paradoksas : Jei Merfio dėsnis gali nepasitvirtinti,tai ir nepasitvirtins.
Atsakyti
dzeineta139
2010 m. sausio 4 d. 19:51:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na as taip nemoku, bet man jis vistiek kazkodel nelabai patiko... buvo ir pliusiu, ir minusu.... na as bliuza nelabai ir megstu...

Atsakyti
lemonscure
2009 m. gruodžio 29 d. 14:59:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pažiejau ką tik porą jo video. šiaip..toks jausmas, kad jis mintinai iškalęs tas partijas ir tiek. nors ir sunku yra, tačiau galėjo bandyti improvizuot. patiko - balsas, lupinė armonikėlė (labiausiai), ir gitaros abi. būgnai su klavišais minusas yra. galėjo tarkim atmesti tuos klavišusi išvis, ir to sekoje sugroti padorią bugnų partiją.

Atsakyti
DragoletėV
2009 m. gruodžio 29 d. 14:44:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Žmogus tikrai turi talentą. Kad tik daugiau tokių žmonių būtu, kurie kuria muziką, o ne, kad tik staipytusi ant scenos kaip kokios Yvos ar 69 danguje.

Atsakyti
dissident
2009 m. gruodžio 29 d. 11:28:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na taip būgnų partija ir man silpna pasirodė. Todėl manau, kad jam nereikėjo baigti būgnais. Daug efektingiau būtų buvę, jei po grojimo visais instrumentais jis vėl būtų paėmęs gitarą ir užpjovęs gerų soliakų,baigtų savo pasirodymą. Būgnai buvo per tylūs.

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
montimer
2009 m. gruodžio 29 d. 10:45:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na aš pats su gitara negroju. Bet man pasirodė, kad gerai grojo. Tik su būgnais silpnokai. Dar turint omenyje, kad groja ne vienu instrumentu ir pats viską kuria. This guy loves music! Ir daro tai iš meilės muzikai - štai kas veda jį į priekį ir kas kelia žavesį.

Atsakyti
dissident
2009 m. gruodžio 29 d. 09:14:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bičiuliai gal nesipykim, nes jau čia darosi panašu į delfi komentatorių rietenas. Sutinku,kad yra daugybė žmonių galinčių gerai groti gitara ar kokiu kitu instrumentu. Pagarba visiems grojantiems. Aš taip pat brazdinu gitarą ir to mokau savo vaikus. ( Vyresnysis, kuriam dabar 11 jau ruošiasi nuosavą elektrinę gitarą pirkti. O jaunesnysis, kuriam dar tik 7 metai, jau beveik pusę "Nothing else matters" pradžios sugroja be klaidų Tik jam dar gitara per didelė, tai nelabai grifą ranka apima ir akordai dar jam sunkiai gaunasi. Bet kadangi labai nori mokintis groti, tai pirksim mažesnę gitarą kitą mėnesį ). Bet vis tik ne visi gali kurti ir tai kas sukurta atlikti su tokiu entuziazmu ir užsidegimu. Ne visi yra scenos žmonės. O Dovydui scena tinka. Ir man patinka, kad jis skleidžia bliuzo idėją, ko Lietuvoje yra gan mažokai. Kad bando mokintis groti daugeliu instrumentų tai manau vis tik yra pliusas. Nes kuo universalesnis kūrėjas, tuo jo muzika geresnė. Va tuo, man jis ir patiko. Kad moka kurti ir daro tai tikrai neblogai. Ir manau, kad toks atlikėjas yra 100 kart talentingesnis už kokį Rimiškį ar Vudį, ar dar ten kokį iš tų dirbtinų žvaigždžių. Todėl ir sakau, kad Lietuvos scenoje norėtųsi matyti kuo daugiau tokių kūrėjų-atlikėjų, kaip Dovydas.

____________________
i'm not like them, but i can pretend
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gruodžio 29 d. 00:11:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
A blia neironizuok cia, gi as sakau, kad nelaikau saves dideliu talentu, tik lyginu su juo

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Blackened
2009 m. gruodžio 29 d. 00:09:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Atsiprašau, kad kabinėjuosi prie neatrasto ir nesuprasto talento.
Neapsiverksi, gal?

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gruodžio 29 d. 00:07:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nereikia cia taip mano minciu hiperbolizuot, isvis as niekam cia nepavydziu, ir noriu pasakyt, kad jis cia patapino, pasoliavo pagal gama, ir tai nera taip sunku, nu ir tikrai as saves neiskeliu virs kitu ir nelaikau genijum, nereikia cia prie manes taip kabinetis

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
metalikas
2009 m. gruodžio 29 d. 00:05:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Su bugnais tai slabnokai taip. Su armonikėle tai tikrai neblogai, taip bliuziškai, patiko man. Su klavišiniais - į natas pažiūrėjus galima taip pagrot. O su gitarom tai nesveikai pagrojo Jisai. Jo balsas labai tinka bliuzui mano nuomone. Toks įspūdis susidarė pažiūrėjus finalą, nes aš to viso konkurso(jeigu taip galima vadint) tiek ir temačiau.
Nelabai man kažkaip patiko ta multiinstrumentalizmo idėja, nelipo kažkaip. Gal geriau koncentruotusi į vieną instrumentą ir kurybą. Paeksperimentuot bus Jam laiko. O šiaip šaunuolis.

Atsakyti
Blackened
2009 m. gruodžio 29 d. 00:03:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Savaime suprantama, ta dalis komentaro neturėjo būti parašyta juodesniu šriftu, bet... Gal tiesiog visi draugiškai pasidžiaukim Blackened sufailinimu ir nekreipkim į tai dėmesio?

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
Blackened
2009 m. gruodžio 29 d. 00:01:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
1.Blackened gal nustokim kabinetis prie zodziu
2.Elektrine gitara groju 2 metus, o akustine net nebeskaiciuoju,su bugnai irgi virs 4 metu
3. Nu prie ko cia, kad as pavydziu prikisai tai nesupratau

1.And.... he strikes again! Žudikas esi, rimtai. Kabinėtis prie žodžių? Kokių tiksliai? Man visai įdomu pasidarė, nes dėmesį patraukė visas sakinys[\b], o ne tam tikri žodžiai[\b], kurie skambėtų ypatingai kvailai ar absurdiškai.
2.Nu gi sakau - talentas. Įdomu būtų išgirsti. palygintume su čia aptarinėjamo vaikinuko gebėjimu groti - mažu tikrai neatrastas muzikos genijus esi.
3.Galbūt todėl, kad tik perskaičius tavo komentarą, kuriame akivaizdžiai puikiai groti sugebančio vaikinuko gebėjimai yra sumenkinami, nes patsai pagrotum 10 kartų geriau ir naudojamos tokios frazės kaip "anoks cia talentas", kurios šiaip jau yra būdingos visiems no liferiams, kurie pavydi, jog kiti žmonės sugeba kažką, prieš akis atsiranda užrašas "Pavydus Kvailys"?

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gruodžio 28 d. 23:56:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
LoseControl rašė:
Jei nebesuskaičiuoji, tai matkę nekaip moki - tau tik 16-17 metų. O čia šiaip įdomumui, jei tau 16, tai kaip tu groji TIEK daug metų gitara, jei (tema: nuo kelių metų grojat gitara)

kaktusas2598 rašė:
15m

nu as turejau galvoj, kad su elektrine, o man tuoj 17 bus, tai su elektrine 2 metai beveik

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. gruodžio 28 d. 23:55:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei nebesuskaičiuoji, tai matkę nekaip moki - tau tik 16-17 metų. O čia šiaip įdomumui, jei tau 16, tai kaip tu groji TIEK daug metų gitara, jei (tema: nuo kelių metų grojat gitara)

kaktusas2598 rašė:
15m

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gruodžio 28 d. 23:54:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aisku siaip ziurint groja tai visai neblogai, man tik patiko, kad pats kuria viska

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gruodžio 28 d. 23:47:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Blackened rašė:
kaktusas2598 rašė:
Nelabai jis man, nemoku groti tik klavisiniais ir armonikele, bet kitais instrumentai 10 kartu geriau uz ji sugrociau, ypac gitara, anoks cia talentas...

O, niekas tuo ir neabejoja. Tavasis talentas tiesiog švieste šviečia. Arogancija ir pavydas - taipogi.
O šiaip, tas vaikinukas šaunus. Talentą groti, balsą ir charizmą turi - visa, ko reikia geram atlikėjui. Muzikos pasirinkimas - puikus, be to, matosi, kad vaikinas nuoširdžiai myli muziką ir jo noras groti - didžiulis. Nesigilinu į tą šou, nežinau, ar buvo ten vertesnių laimėti, bet tai ką parodė jis yra puiku.

1.Blackened gal nustokim kabinetis prie zodziu
2.Elektrine gitara groju 2 metus, o akustine net nebeskaiciuoju,su bugnai irgi virs 4 metu
3. Nu prie ko cia, kad as pavydziu prikisai tai nesupratau

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2009 m. gruodžio 28 d. 22:57:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rimtai abejoju, iš dviejų ar trijų pasirodymų neįmanoma spręsti, ir netikiu, nu atsiprašau, bet nors užmušk, netikiu, kad tu, per metus ar kiek čia išmokai geriau groti už jį.
Jo draugą pažįstu, tas mūsų draugas muzikantas, ir jis gali spręsti apie jo techniškumą, turiu objektyvų liudijimą, tik gaila, kad jis asmeninis, ir pasirodys tavo genijui nerealus.

Atsakyti
Blackened
2009 m. gruodžio 28 d. 22:19:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaktusas2598 rašė:
Nelabai jis man, nemoku groti tik klavisiniais ir armonikele, bet kitais instrumentai 10 kartu geriau uz ji sugrociau, ypac gitara, anoks cia talentas...

O, niekas tuo ir neabejoja. Tavasis talentas tiesiog švieste šviečia. Arogancija ir pavydas - taipogi.
O šiaip, tas vaikinukas šaunus. Talentą groti, balsą ir charizmą turi - visa, ko reikia geram atlikėjui. Muzikos pasirinkimas - puikus, be to, matosi, kad vaikinas nuoširdžiai myli muziką ir jo noras groti - didžiulis. Nesigilinu į tą šou, nežinau, ar buvo ten vertesnių laimėti, bet tai ką parodė jis yra puiku.

____________________
...you’re the same kind of bad as me...
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gruodžio 28 d. 22:02:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nelabai jis man, nemoku groti tik klavisiniais ir armonikele, bet kitais instrumentai 10 kartu geriau uz ji sugrociau, ypac gitara, anoks cia talentas...

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist The Twins Love System
 The Twins
 
Sahja Diana Dargė Ten, kur tu
 Diana Dargė
 
malia INXS Disappear
 INXS
 Su vasara !!!!!!!
DjVaids Take That Pray
 Take That
 

Šiuo metu vertiname


Warpaint Warpaint
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

23:41 - einaras13
...ir bent jau teoriškai apmokestinimas čia būtų veikęs.
23:40 - einaras13
Jau negana DELFI irgi nesiūlo aukščiausios kokybės, bet paywall'as mane provokuoja pereiti prie kitų alternatyvų. LRT, pavyzdžiui - mažiau naujienų, bet kokybiškesnis ir nemokamas turinys. Music'as tuo tarpu konkurentų vis dar, manau, neturi...
23:39 - einaras13
...jau turbūt 70-80% turinio yra mokama.
23:38 - einaras13
Tuo tarpu labiau klestintys tinklalapiai paywall'ą išnaudoja su pasimėgavimu. Aš mėgstu DELFI paskaityti, tai jie neprenumeruojančius skaitytojus terorizuoja vis labiau ir labiau. Jei prieš metus ar du po paywall'ų buvo pakišta 20-30 % straipsnių, dabar..
23:37 - einaras13
...o dabar to padaryti nebegalime, nebėra ko apmokestint. O ir siūlomas produktas skylėtas, reiktų problemas pirma susitvarkyti.
23:36 - einaras13
Silentist gerą frazę irgi pasakė. Šiek tiek siejasi su tuo, kad aš (ir ne tik aš, man rods ir tu, Rūta) tais pačiais 2014 metais siūlėmė įvesti mokamą narystę. Gal tai būtų buvęs pernelyg laiką aplenkęs sprendimas, bet dabar jis būtų taip madingas...
23:34 - einaras13
Turėtume ir žmogiškųjų resursų, pildančių duombazę, ir daugiau lankytojų generuotų didesnes pajamas iš reklamos, o ir apmokamą programuotoją galėtume daug dažniau išnaudoti geriems tikslams ir šitų nesąmoningų bugų tvarkymui.
23:32 - einaras13
Ne, vartotojai aišku negrįžo, nes priemonių buvo imtasi kokiais 6-7 metais per vėlai. Reikėjo kažkokios restruktūrizacijos imtis iškart, 2014 m. birželį (kai buvo panaikintos perklausos). Tada, praėjus lygiai 10 metų, mes turėtume daug geresnį tinklalapį.
16:06 - Silentist
Nemokami internetai iseina is mados
15:54 - Rutonė
svetainės su tiek problemų ir, kaip suprantu, 0 Eur sąskaitoj. Na, viena bėda dingo – niekas nebeklausia, ar iš sčia galima parsisiųst dainų. Kita vertus – perklausos grįžo (ir nemokamos), o vartotojai, deja, ne,,,
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 475
  Iš viso užsiregistravę: 73366
  Naujausias narys: dulhnmyycf
  Šiandien apsilankė: 126847