Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
gerrrdute
2012 m. vasario 22 d. 02:02:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Esate labai gera recenzijų rašytoja panele R7wa, turėčiau pastebėti. {#}


____________________
They say that the world was built for two.. Only worth living if somebody is loving you..
Atsakyti
Stripped
2012 m. sausio 6 d. 19:17:54 2012-01-06 19:19:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
saliakelio rašė:
Kazkada draugas is Salcininku pasakojo tokia istorija. Buvo gal 95-96 Jis laimejo saskiu mokyklos chempionata, jiems iteike prizu. Antros vietos laimetoja mergina gavo FOJE plokstele ir sako jam - imk tu plokstele, man jos nereikia. Jis sako - man irgi nereikia, nezinau kas cia tokio. Ir turbut jie ismete ta plokstele kur laukuose kaip nereikalinga daikta. Po to po metu jis pradejo studijuoti Vilniuje, daugiau muzikos klausytis ir tik tada suprato koki daikta ismete. Dabar prie temos. Manau gavus dovanu si albuma irgi galima drasiai mest i siukliu deze. O jei kada reiks pasiklausyti, galima kur nors internete. Tai gera muzika, bet ten nera "kazko tokio labai labai". Nera ten siuolaikines nuotaikos bangu ir vejo, kazkokie tik pasene kuzdesiai.

Šiuolaikinė muzika ir visa kultūra aplamai, sparčiai linksta link visiškos degradacijos,todėl šiais laikais žmonės pradeda atsigrežti į tradicijas,senovę,laiko patikrintas vertybes.Tiesiog jie ima suprasti,kad geriausia muzika buvo sukurta kažkada anksčiau,todėl šiais laikais muzikantai tiesiog pergroja tai,kas buvo sukurta iki jų.Tiesa,yra išimčių,bet jų tik vienetai.
Nežinau,kodėl tai reikėtų susieti būtent su nauju A.M albumu,nes jis nėra ypatingai surištas su senove,jame dainuojama apie amžinus dalykus.

Na,o aš tikriausiai nesu toks protingas,kad suprasčiau apie ,,šiuolaikinės nuotaikos bangas ir vėją''...DD Net graudu skaityti tokius atsiprašant, kliedesius...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
saliakelio
2012 m. sausio 6 d. 13:31:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kazkada draugas is Salcininku pasakojo tokia istorija. Buvo gal 95-96 Jis laimejo saskiu mokyklos chempionata, jiems iteike prizu. Antros vietos laimetoja mergina gavo FOJE plokstele ir sako jam - imk tu plokstele, man jos nereikia. Jis sako - man irgi nereikia, nezinau kas cia tokio. Ir turbut jie ismete ta plokstele kur laukuose kaip nereikalinga daikta. Po to po metu jis pradejo studijuoti Vilniuje, daugiau muzikos klausytis ir tik tada suprato koki daikta ismete. Dabar prie temos. Manau gavus dovanu si albuma irgi galima drasiai mest i siukliu deze. O jei kada reiks pasiklausyti, galima kur nors internete. Tai gera muzika, bet ten nera "kazko tokio labai labai". Nera ten siuolaikines nuotaikos bangu ir vejo, kazkokie tik pasene kuzdesiai.

Atsakyti
Gabux
2011 m. gruodžio 28 d. 09:31:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieko pernelyg optimistiško iš šio albumo.
Man A. M kartojimasis irgi nepatinka, tai jau tie patys žodžių junginiai, tai tos pačios kažkur girdėtos melodijos.
Na, bet "Ratilai" yra išties graži.
//
Koncerte, kaip ir buvo galima tikėtis, kai tik A. M užsimindavo:"O dabar pagrosiu labai seną dainą", visa salė iš džiaugsmo suošdavo : ] prieš tai tik siūbuodami iš inercijos.

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Stripped
2011 m. gruodžio 27 d. 15:00:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
nenoriu reklamuotis ar ką, bet tik užsiminti, jog egzistuoja ir visiškai priešingų nuomonių, galima paskaityti vieną čia: https://jukebox.lt/2011/11/22/alb...is-di evas-2011/ Albumas visiškas pravalas, tikėkimės, jog tik vienas toks

Paskaičiau tą nuomonę... Visiškas absurdas.Nė vieno normalaus ir aiškaus argumento neaptikau.Eilinis ,,padūchinimas'' kaip ir po kiekvieno A.M albumo,sukurptas jo antifano.Ir nieko daugiau...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
_nevermind_
2011 m. gruodžio 27 d. 13:39:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nenoriu reklamuotis ar ką, bet tik užsiminti, jog egzistuoja ir visiškai priešingų nuomonių, galima paskaityti vieną čia: https://jukebox.lt/2011/11/22/alb...is-di evas-2011/ Albumas visiškas pravalas, tikėkimės, jog tik vienas toks

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
velniux
2011 m. gruodžio 23 d. 17:15:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal kiek ir perspausta su kai kuriais apibūdinimais. Nors šis Mamontovo albumas neabejotinai buvo geriausias lietuviškas albumas šiemet, bet, deja, muzikos lygis jame, lyginant su "Šiaurės Naktis.Pusė penkių" ar "Beribiam danguje", smarkiai kritęs. Klausant kiekvieną "Elektroninio Dievo" dainą atskirai(išskyrus "Kalėdas"), taip, galbūt ir galima kiekvieną iš jų įvardinti kaip gerą. Visgi, klausant albume esančias dainas vieną po kitos viskas susilieja, nes dainos paprasčiausiai vienodos kaip viena. Jei ne "Rudenio Vėjas", galėtum pamanyti, kad albume ne 10 skirtingų dainų, o 1, tik be proto ilga.
Bet nepaisant šiek tiek pernelyg išaukštintų Mamontovo paskutiniojo albumo darbų, recenzija visai įdomi. Visada įdomu skaityti, kai žmonės sugeba pažvelgti į kūrinius kiek kitokiu kampu .

____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
R7wa
2011 m. gruodžio 22 d. 21:24:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš esmės tai ir buvo labiau koncerto aprašymas, tik kažkaip užsinorėjau du zuikius vienu šūviu nušauti Gal ne laiku ir ne vietoj aš čia su tokiais norais

Praktikos taip, man dar gerokai trūksta, tačiau vis tik manyčiau, kad ir metai koją kiša Man pačiai graudu, jog sakiniai kupini naivumo ir nepatyrimo, bet gal laikas viską ištaisys Hope so.

Ačiū už komentarus Ateityje stengsimės labiau

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Stripped
2011 m. gruodžio 21 d. 15:38:30 2011-12-22 00:54:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Miglaja rašė:
uoj kaip nutolta nuo realybės....ir ką jūs matot verksmingam Mamontovo albume ? Išpeikit mane, bet šitas albumas yra PERVERTINTAS.

Jau geriau būti verksmingai bet amžinai muzikai,negu smagiai bet staigiai numirštančiai.Smagumas labai greitai pradingsta,o liūdesys ir melancholija - amžini,neišgydomi dalykai.

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
einaras13
2011 m. gruodžio 21 d. 15:28:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Miglaja rašė:
uoj kaip nutolta nuo realybės....ir ką jūs matot verksmingam Mamontovo albume ? Išpeikit mane, bet šitas albumas yra PERVERTINTAS.

Aš tave tikrai išpeiksiu, klausei Rudenio vėją?
Ir kas jame blogo
O Kalėdos, kas ten blogo ;/

Šitai recenzijai neturiu jokių priekaištų, juk ją rašė būsimoji rašytoja arba žurnalistė

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Stripped
2011 m. gruodžio 20 d. 23:18:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką galėčiau pasakyti apie recenziją... Kadangi ši buvo rašyta mėgėjos,o ne profesionalės, tai kažkokių griežtų kriterijų,nedrysčiau primesti,nes pats esu įsitikinęs,kaip nelengva parašyta gerą,įdomią,techniškai kokybišką recenziją.To reikia mokintis.Tai mokslas.
Kalbant apie turinį,atkreipčiau dėmesį į tai,kad tai yra labiau koncerto aprašymas,nei muzikos albumo.Tiesiog sudėti įspūdžiai iš apsilankymo koncerte,labiau akcentuojant dainas iš naujo albumo.Ar man buvo įdomu juos skaityti? Pats negalėčiau atsakyti vienareikšmiškai.Visada gali būti įdomiau [arba atvirkščiai].Man asmeniškai,buvo įdomiausi ne bandymai įvertinti naujas dainas,o paties koncerto atmosferos apibūdinimai,veiksmo eigos vykstančios koncerto metu aprašymas.Patiko muzikantų charakterizacija.

Aš pats tokiais aukštais balais albumo nevertinčiau.Nors tai buvo pirmas A.M albumas po 8 metų pertraukos,kurį pirmą kartą klausiau taip smagiai ir įdėmiai,tačiau kuo toliau tuo labiau manau,kad geriausi darbai liko kažkur praeity.

Ką galėčiau pasakyti autorei - stengtis niekada ne per vėlu.Kuo daugiau praktikos ir kantrybės,tuo geresnis rezultatas.

[p.s man labai smagu,kad paminėtas būtent Alytus,nes tai yra mano gimtas miestas,nors jame gyvenau labai trumpai]

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
Stripped
2011 m. gruodžio 20 d. 22:39:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
R7wa rašė:
Asmeniškai man tai kone geriausias jo albumas, nes iki šiol Mamontovo neklausiau. Niekad nepripažinau, kad be Foje jis gali būti mano grojaraščiuose. Šis albumas man padėjo į jį atsisukti, todėl ir matau jame kažką stebuklingo.
Tiesiog būtina atkreipti dėmesį į albumus ''Šiaurės naktis.Pusė 5'' ir ''Pabėgimas'' - tai geriausi soliniai albumai.Iš esmės,''ED'' niekada jiems neprilygs...

____________________
Žmogus - invazinė rūšis
Atsakyti
R7wa
2011 m. gruodžio 20 d. 22:08:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Asmeniškai man tai kone geriausias jo albumas, nes iki šiol Mamontovo neklausiau. Niekad nepripažinau, kad be Foje jis gali būti mano grojaraščiuose. Šis albumas man padėjo į jį atsisukti, todėl ir matau jame kažką stebuklingo.

____________________
Nenoriu rasti vietos ar poilsio – krutėti, krutėti, krutėti. Kol mirtis iš tavęs krutėjimą atims. Gilė Ara
Atsakyti
Miglaja
2011 m. gruodžio 20 d. 20:28:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
uoj kaip nutolta nuo realybės....ir ką jūs matot verksmingam Mamontovo albume ? Išpeikit mane, bet šitas albumas yra PERVERTINTAS.

____________________
\"The best is yet to come..\"
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Toxica Toxica
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 288
  Iš viso užsiregistravę: 73360
  Naujausias narys: ozmrosalin
  Šiandien apsilankė: 52944