Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Muzikinis žurnalas "Rolling Stone"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
calipso
2011 m. birželio 30 d. 15:59:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sveiki, aš gal nelabai į temą paklausiu: gal kas nors žinot kur Panevėžy galima įsigyt žurnalą \"Classic Rock\"? Man būtų labai reikalingas numeris: summer 2011. Va čia viršelis: https://au.zinio.com/browse/publi...uctId =500255911

Mačiau R-kiosk\'e \'Babilone\', bet ten buvo tik liepos numeris: https://lh3.ggpht.com/-EuWK7uCQME...blogg erPlus.jpg

Ačiū

Atsakyti
elenioooke
2007 m. rugpjūčio 6 d. 19:15:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:
lietusryte rašė:
Slamstas tie žurnalai,Atrodo gražiai,bet kai nusiperki,tai ir skaityt nėra ko ten...

Na ką žinau, turiu vieną () "Q" numerį ir norint jį visą perskaityti reikia ~savaitės laiko (aišku, jei neskaitai rytą-vakarą). Straipsniai išsamūs, informatyvūs ir svarbiausia - įdomūs. Reklamos yra, bet jos visur yra, ne tragedija čia. Lietuvai dar iki tokio žurnalo ohoho kaip toli. Aišku, aš čia kalbu apie "Q", bet nemanau, kad "Rolling Stone" jam daug nusileidžia.

Valio, pagaliau bent kazkas manes nesumaise su zemem

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti

2007 m. rugpjūčio 5 d. 20:55:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Slamstas tie žurnalai,Atrodo gražiai,bet kai nusiperki,tai ir skaityt nėra ko ten...

Na ką žinau, turiu vieną () "Q" numerį ir norint jį visą perskaityti reikia ~savaitės laiko (aišku, jei neskaitai rytą-vakarą). Straipsniai išsamūs, informatyvūs ir svarbiausia - įdomūs. Reklamos yra, bet jos visur yra, ne tragedija čia. Lietuvai dar iki tokio žurnalo ohoho kaip toli. Aišku, aš čia kalbu apie "Q", bet nemanau, kad "Rolling Stone" jam daug nusileidžia.

Atsakyti
kickass
2007 m. rugpjūčio 3 d. 22:03:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hm... niekada neskaiciau. kiti muzikiniai zurnalai kuriuos kartais perku, tai nme ir kerrang, bet tuo mano sarasas ir baigiasi...

____________________
''Yeah, rock n roll is fast, y'know. If all goes according to plan, I could be in rehab next Thursday! Tuesday week, I'll be living on an island with a small Indian boy.''
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. liepos 20 d. 21:29:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
Esu labai susidomejusi- ar Lietuvoj (konkreciau- Klaipedoj) yra kur isigyti sita zurnala? Atsibodo jau ieskot, gal isvis be reikalo ieskau
Beje, jei jau uzsukot i sita tema- kokia jusu nuomone apie ji? Man patiko viename saite rasta fraze, kad tai zurnalas, kuris visuose savo straispniuose nori pasakyti "Your band will never be as good as our magazine". Zodziu, pasikele. Bet mane tai ir domina

Matydavau tokių žurnalų klaipėdoj,Muzikinio [ar dramos - tiksliai nežinau] teatro pastate,parduotuvėj ''Bomba'',[prie danės upės],

Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2007 m. liepos 20 d. 21:16:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
shudas tokie žurnalai,Lietuvoj sunku jų gaut,tai ir atrodo jie labai geri,Iš tikrūjų nė velnio-privaryta daug reklamos,ir koks liewas papildomas cd,kad tipo.maloniau būtų,kartu su žurnalu jį gaut,Kai gyvenau Anglijoj,tai nusipirkdavau ''Classic rocks'',''Mojo'',bet dažniausiai paskui gailėdavausi tų išleistų pinigų,Nereikia čia įsivaizduot,kad tie užsienio žurnalai apie muziką-kažkas nerealaus,Slamstas tie žurnalai,Atrodo gražiai,bet kai nusiperki,tai ir skaityt nėra ko ten...

Atsakyti
bulleTz
2007 m. liepos 20 d. 18:55:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Reiks koki karta vilniuj patikrint ta knygyna.Girdejau netik classic rock zurnalu ten rasti galima.

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti
elenioooke
2007 m. liepos 20 d. 18:48:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ups. Netycia.
Thanks. Bandysiu ieskot

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
elenioooke
2007 m. liepos 20 d. 18:47:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MusicalBox rašė:
elenioooke rašė:
Esu labai susidomejusi- ar Lietuvoj (konkreciau- Klaipedoj) yra kur isigyti sita zurnala? Atsibodo jau ieskot, gal isvis be reikalo ieskau
Beje, jei jau uzsukot i sita tema- kokia jusu nuomone apie ji? Man patiko viename saite rasta fraze, kad tai zurnalas, kuris visuose savo straispniuose nori pasakyti "Your band will never be as good as our magazine". Zodziu, pasikele. Bet mane tai ir domina

nueik i Lietuvos Paštą ir paprašyk prenumeratų katalogo. turėtų būt įmanoma jį užsakinėt. jei ne, bandyk per rolling stone saitą, manau jie siunčia prenumeratas ne tik Britanijoj.

kaip matai, Hopeless, yra kaip įsigyt.

jo, bulleTz yra didysis anti-komercininkas, net Queenų (tokios žiauriai nekomerciškos grupės) klauso iš tos nemeilės komercijai ;o

o šiaip tiems, kurie gyvena Vilniuj ir norėtų įsigyti tokių muzikinių žurnalų (kad ir šio mėnesio), Rūdininkų knygynas veža tokius žurnalus. nu ten prie kiaušinio, žinot


____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
k_b
2007 m. liepos 20 d. 02:06:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Niekad žurnalų nemėgau skaityti, tiksliau, nelabai suprantu jų paskirties, kai atsirado toks dalykas, kaip internetas - čia gali viską tą patį rasti... Knyga - kitas dalykas.

Kas liečia patį žurnalą - girdėjau daug teigiamų atsiliepimų, bet pačiam neteko rankose laikyti, didelio noro taipogi nėra... beje jei neklystų per MTV rodė, kaip ten tie redaktoriai dirba... tiksliau naujokai, kuriuos mokino ir so on...

____________________
expect the best, be prepared for the worst, fuck what others think & do your own thing. Skaityk mano blogą: http://16div.tumblr.com
Atsakyti
bulleTz
2007 m. liepos 20 d. 01:59:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
MusicalBox rašė:
jo, bulleTz yra didysis anti-komercininkas, net Queenų (tokios žiauriai nekomerciškos grupės) klauso iš tos nemeilės komercijai ;o

Aisku,man rolling stones asocijuojasi su rocku , o ne su britney spears ant virselio.Ka darysi keiciasi laikai keiciasi ir mados...

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti
MusicalBox
2007 m. liepos 20 d. 01:48:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke rašė:
Esu labai susidomejusi- ar Lietuvoj (konkreciau- Klaipedoj) yra kur isigyti sita zurnala? Atsibodo jau ieskot, gal isvis be reikalo ieskau
Beje, jei jau uzsukot i sita tema- kokia jusu nuomone apie ji? Man patiko viename saite rasta fraze, kad tai zurnalas, kuris visuose savo straispniuose nori pasakyti "Your band will never be as good as our magazine". Zodziu, pasikele. Bet mane tai ir domina

nueik i Lietuvos Paštą ir paprašyk prenumeratų katalogo. turėtų būt įmanoma jį užsakinėt. jei ne, bandyk per rolling stone saitą, manau jie siunčia prenumeratas ne tik Britanijoj.

kaip matai, Hopeless, yra kaip įsigyt.

jo, bulleTz yra didysis anti-komercininkas, net Queenų (tokios žiauriai nekomerciškos grupės) klauso iš tos nemeilės komercijai ;o

o šiaip tiems, kurie gyvena Vilniuj ir norėtų įsigyti tokių muzikinių žurnalų (kad ir šio mėnesio), Rūdininkų knygynas veža tokius žurnalus. nu ten prie kiaušinio, žinot

____________________
touch my.. garden
Atsakyti
neruse
2007 m. liepos 19 d. 22:14:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš laikius. Draugė turi, bet jai atsiuntė iš Amerikos. Geras daiktas. Tikai

____________________
Too young to care.
Atsakyti
bulleTz
2007 m. liepos 19 d. 20:38:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Siaip manau rolling stones yra toks komercinis zurnaliokas.Pasitaiko ten daug info apie roka,taciau pasitaiko ir britney spears ir christina aguilera ant virselio.

____________________
Labas.Aš Tomas,o tu ?
Atsakyti

2007 m. liepos 19 d. 20:04:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš pvz jo niekada net rankose nesu laikęs ; D. Kodėl? Todėl, kad nėra kaip įsigyti.

Atsakyti
elenioooke
2007 m. liepos 19 d. 19:49:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Esu labai susidomejusi- ar Lietuvoj (konkreciau- Klaipedoj) yra kur isigyti sita zurnala? Atsibodo jau ieskot, gal isvis be reikalo ieskau
Beje, jei jau uzsukot i sita tema- kokia jusu nuomone apie ji? Man patiko viename saite rasta fraze, kad tai zurnalas, kuris visuose savo straispniuose nori pasakyti "Your band will never be as good as our magazine". Zodziu, pasikele. Bet mane tai ir domina

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Foo Fighters Foo Fighters
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
18:43 - Arunazz
Sveiki
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
23:28 - Rutonė
Su INXS ir Disappear man jau panašu į trolinimą. Ne idėjų trūkumą.
20:52 - saliakelio
Mendelsono valsai vasara skamba
20:50 - saliakelio
nu ar apsizenijot ar dar ne ta muzika sventems vis groja
20:26 - einaras13
Nebent yra kitų 10cc apologetų, kurie nori Silentist'ui daugiau įžvalgų pasiūlyti vietoj manęs
20:25 - einaras13
Silentist, viskas su laiku. Mėgstu 10cc, dažnai jų klausau, bet stengiuosi nepadauginti su mažaverčiais komentarais. Kai turiu kažkokią vertingą mintį apie klausomą dainą, tada jau nepagailiu savo laiko ir rašteliu komentarą.
20:23 - einaras13
Rūta, taip, nemokamas Spotify turi fiksuotą maišymo režimą, neįmanoma klausytis dainų iš eilės. Todėl nemokamas Spotify yra iš esmės useless dalykas (bent jau man, kuris daug ko klauso albumais ir preferably be reklaminių intarpų)
20:22 - einaras13
malia, INXS - Disappear ketvirtą dieną iš eilės? Gera daina, bet negi taip nėra idėjų kažką kitokio pasiūlyti? Tikrai atsibosta ir nuvilia tokie siūlymai
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 657
  Iš viso užsiregistravę: 73379
  Naujausias narys: lawerencesleath387
  Šiandien apsilankė: 191513