Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Grupių ir atlikėjų biografijų atnaujinimas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Rutonė
2022 m. vasario 5 d. 12:48:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Peder B. Helland

 

 

Yakuro

KOL kas tiek.

 


Atsakyti
Very_crazy_enough
2022 m. vasario 5 d. 07:09:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Lycia

Nice

Al stewart

Rapoon

labiausiai šitų 


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
MusicLt
2022 m. vasario 4 d. 21:07:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aktyviai atnaujiname www.music.lt duomenų bazę - pasidalinkite atlikėjais/grupėmis, albumais ar kūriniais, kurių labiausiai pasigendate ir kuriuos norėtumėte "pamėgti", tačiau negalite, nes jų svetainėje kol kas trūksta. Ačiū!


Atsakyti
Silentist
2019 m. birželio 1 d. 12:58:27 2019-06-01 13:01:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Муслим Магомаев


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
KastisG
2018 m. sausio 17 d. 10:31:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Happyendless rašo, kad Saulius Prūsaitis  "...iki dabar". Nu tai kad jau kaip ir nebe {#} https://www.music.lt/lt/grupe/Happyendless/600/ 


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
KastisG
2017 m. spalio 11 d. 08:40:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ėjėjėj... neliūdinkit manęs... Mano praeitų metų atradimo grupės RISHLOO aprašyme parašyta, kad "...jų veikla tęsėsi nuo 2002 iki 2012 m." Tipo suprask, kad kajuk jau grupei, kai tuo tarpu 2014-ais jie išleido albumą, kuris yra ir čia music'e... Patikrinau jų svetainę - gyvi dar kaip velniai {#} {#} {#} Jutūbe galima rasti live'ų... tiesa po '15tų metų nelabai ką radau... Labai tikiuosi, kad studijoje tūno :D


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
Silentist
2017 m. kovo 12 d. 14:46:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Is progressive rock nera grupes NICE


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Silentist
2017 m. vasario 15 d. 06:20:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nera atlikejo Al Stewart. mazdaug is 1970-1979 metu. jo dainos yra panasios i Yusuf Islam (Cat Stevens) ir Van Morrison


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2016 m. rugpjūčio 14 d. 16:55:59 2016-08-14 17:10:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Стрелки, Valerija, Raison D'Etre, Lycia, Irfan, Mythos, Sleepthief, Conjure One, Miranda Sex Garden, Mediaeval Baebes, Clock DVA, Anne Clark, Michael Brecker, David Darling, Roberto Carlos Nakai ir Peter Kater. dar Patrick O'Hearn, Vidna Obmana, Coyote Oldman, Paul Avgerinos, David Nevue, Bill Douglas, Dean Evenson ir Danny Wright

ir


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
4Blackberry
2016 m. birželio 4 d. 19:57:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visų norai pernelyg individualūs, kad būtų galima taip paprastai išrinkti atlikėjus prioriteto tvarka. Na bet galima bandyti laimę, turbūt... Tai jei kam nors aktualu, jei kas susidomės, tai keli mano siūlymai:

 

Dead Meadow - stoner, psychedelic, indie rock:

Earshot - alternative metal:

Sad Lovers & Giants - post-punk, gothic rock:

Lumerians - psychedelic, experimental, space rock:

RY X - indie rock:

The Sound - post-punk (jau nebegroja):

Twin Cabins - electronic ambient, dream pop, shoegaze (daugmaž):

 

 

 

 


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
MusicLt
2016 m. kovo 14 d. 23:04:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveiki, pastebėjome skundų, jog reguliariai nėra reaguojama į atsiunčiamus prašymus įdėti tam tikras grupes. Taip yra todėl, kad sistema yra perkrauta pasiūlymais, kurie nėra labai aktualūs didenei daliai lankytojų. Todėl norėtume atgaivinti šią grupę ir paprašyti parašyti grupes, kurių aprašymų ir diskografijų jūsų manymu labiausiai trūksta svetainėje. Tie jūsų pasiūlymai, kurie sulauks daugiausiai palaikymo šioje temoje, bus pridedami prioriteto tvarka.


Atsakyti
velniux
2015 m. birželio 8 d. 00:29:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Klaida įsivėlus, reikia administracijai rašyt, pakeis.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
EvaldasBumeika
2015 m. birželio 8 d. 00:24:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveiki! Nesuprantu,kodel grupes Cavalera Conspiracy pagrindine foto paimta grupes Machine Head?


Atsakyti
Rutonė
2014 m. sausio 18 d. 17:55:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

KastisGAnksčiau lyg buvo prie aprašymų mygtukas tipo "pastebėjai klaidą - spausk čia ir ištaisyk" ar kažkoks panašus. Ar aš klystu?

Greičiausiai neklysti, beeet... Ne mane vieną kniso kažkoks a la 'Neregistruotas', kuris vis darkydavo Pet Shop Boys aprašymą totaliu spamu,  tai gal mūsų verksmai buvo išklausyti ir tas mygtukas (laikinai?) pašalintas. Norėtųsi tikėt, kad jis grįš, bet tik registruotiems vartotojams. O jei ne - lieka AŽ adminams, pagaliau šita tema.


Atsakyti
KastisG
2014 m. sausio 18 d. 13:22:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hi folks :) 

Karts nuo karto vis pastebiu nepilnus netikslus grupių aprašymus... Nu, paburbi sau panosėj ir tiek... Bet va neapsikenčiau vienąkart, sakau surasiu pats info ir įmesiu, bet kaip aš tą galiu padaryti? Anksčiau lyg buvo prie aprašymų mygtukas tipo "pastebėjai klaidą - spausk čia ir ištaisyk" ar kažkoks panašus. Ar aš klystu?

Galėčiau gal ir nereguliariai, bet karts nuo karto prisidėt tokiu būdu? Kur siųsti info, kai nervai neatlaiko ir surandi pats kažką? 


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
Very_crazy_enough
2013 m. gruodžio 13 d. 15:26:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

gal galiu pasiskųsti, kad nėra grupės Стрелки iš Ukrainos ir dar nėra dainininkės Valerijos (visa tai būtų POP muzika)


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
MusicLt
2013 m. lapkričio 16 d. 13:27:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Deja, svetainėje trūksta žmonių, kurie galėtų sudėti visas pageidaujamas grupes. Todėl išskrtinių, mūsų šalyje mažiau žinomų grupių gerbėjus visada kviečiame prisijungti prie komandos, pildančios muzikos informacijos duomenų bazę. Tokiu būdu dėmesio vertos grupės greičiau atsirastų svetainėje ir būtų įvertintos.


Atsakyti
skaistusia
2013 m. lapkričio 16 d. 02:28:02 2013-11-16 11:43:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Žiūriu nelabai mano žinomų grupių aprašymų yra {#}. Tai štai mano siūlymai:

1. Battle Beast (Suomija) Heavy, Power metal

2. Dar kartą prašau parašytik apie japonų roko grupę /\ucifer štai linkas https://en.wikipedia.org/wiki/Λucifer

3. Omega Lithium (Kroatija) Industrial metal 

4. Kiuas (Soumija) Power metal

5. Coronatus (Vokietija) Gothic metal

6. Gloryhammer (UK) Symphonic power metal

7. Macbeth (Italija) Gothic metal

8. Coldrain (japonija) Alternative rock

   


____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Very_crazy_enough
2013 m. liepos 6 d. 16:03:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pendragon su Eloy art rock bands.


____________________
'Aš tau atleidžiu' gali pasakyti tik tas, kas gali pasakyti 'Aš tave myliu' (Paolo Coelho - Alchemikas)
Atsakyti
Crazyz
2012 m. gruodžio 25 d. 00:17:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Būtų malonu, jei atnaujintumėte grupės Driezhas aprašymą, nuotrauką, visgi naujas vokalas.


Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Chuck Berry Chuck Berry
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 469
  Iš viso užsiregistravę: 73357
  Naujausias narys: rsrsipivji
  Šiandien apsilankė: 78091