Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Lietuvių muzikantai pradėjo politikuot. Ką jūs į tai?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2022 m. gegužės 5 d. 16:45:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Naivuolis {#}


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2022 m. gegužės 5 d. 16:39:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nepatinka. 

Ir aš už tai, kad Eurovizija būtų apie meilę, dvasingumą & taika 


____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
Rockmerge
2009 m. liepos 2 d. 10:33:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bl, klounu respublika peep peep peep peep peep ! ! ! . . . . . .

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
jasaz
2009 m. birželio 22 d. 16:51:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
cirkai pas mus Lietuvoj vyksta...

Atsakyti
Cirska
2009 m. birželio 20 d. 23:06:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Firestarter rašė:
tai dar sugalvos bomziukas mediku dirbti ar bezdzione mokytojauti... kad lietuvoj ir taip lolitiku ner o cia dar kazkokie l.pai i seima eina

Tai tame ir esme. Juos isrenka, o po to skundziasi. Tai va, tuoj mus bomzai gydis

____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
Atsakyti
Rutonė
2009 m. birželio 20 d. 18:15:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Palaukit, kada mūsų muzikantai ėmė politikuot? Pernai? Užpernai? Nejuokinkit. Negi aš viena čia tokia senė, kuri prisimenu roko maršus, kiek žmonių susirinkdavo paklausyt tos pačios Foje, Anties (nagi pasakykit, kad jų tekstai visai neutralūs)...... Tai tiek. O ar verta muzikantams tai daryt, negaliu pasakyt. Vertinant tai, kad ne vienam jie yra dideli autoritetai ir galbūt jų dainos gali paskatint kažkokiems veiksmams, tai ir vėl negalima to vienareikšmiškai daryt. Negalima sakyt, kad tai tik gerai arba tik blogai. Muzikantai irgi žmonės ir turi tokias pat teises išsakyt savo nuomonę, bet dėl to kad jie yra žinomi visuomenei, jų balsas tiesiog garsiau skamba. Kitas dalykas, kai muzikantai ir juokdariai ima rimtai dalyvaut politikoje (taip, turiu galvoj tuos pačius Valinską ir Dinių, Donaldą ir Daivą tamošiūnaitę, Valinskienę ir Baukutę) - va tada tai jau yra nelabai gerai. Nesakau, kad jie tam nepasirengę, bet kad nepakankamai - akivaizdu.
O jei pažiūrėsim į pasaulines žvaigždes, jie ką - neišsako savo nuomonės kokiu nors klausimu/ Ha, gerai, sakykim, tai tėra noras pasirodyt "oi, kokie mes geručiai ir pūkuoti", bet netikiu tokiu apsimetinėjimu. O kiek labdaringų koncertų surengiama, kiek žvaigždžių jose dalyvauja (vieną gerai pamenu - "Live 8")... Mūsiškiams iki tokio lygio dar toli, bet gal ir nereikia? O vietine reikšme - nematau nieko blogo. Dabar žmonės tiek viskuo nusivylę, tiek tapo apatški, kad galbūt kokia aštresnė daina dar gali juos išjudint. Bet gal jau per vėlu... Dabar juk paprasčiau - kam daryt revoliuciją, jei galima emigruot? Va ir kažkaip nelabai reikšmingas tas politikavimas tada....

Atsakyti
Firestarter
2009 m. birželio 20 d. 17:01:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tai dar sugalvos bomziukas mediku dirbti ar bezdzione mokytojauti... kad lietuvoj ir taip lolitiku ner o cia dar kazkokie l.pai i seima eina

____________________
2 nesekmes - tik pradzia
Atsakyti
Cirska
2009 m. birželio 19 d. 19:40:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Galbut ir atvere, bet kas dabar daro geresni rytoju?

____________________
Šok į patį vidurį, susipurvink rankas, o tada siek žvaigždžių.
Atsakyti
ikalinta_plunksnoje
2008 m. kovo 22 d. 00:29:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš tikrųjų šaunuoliai. Dainos apie politiką galbūt kažkam atvers/atvėrė akis ir burnas. Jei jau tiek daug diskusijų kilo.
Darykime geresnį rytojų, taip sakant.

____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
Atsakyti
xdm
2008 m. vasario 23 d. 11:02:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dauguma mūsų taip auga...
bet kai kuriuos įkvepia pvz muzika ir jie pasako "aš nebenoriu augti šitoj piktžolių dirvoj! augsiu kur aš noriu augti".

Atsakyti
be_inis
2008 m. vasario 23 d. 01:20:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš nesakiau xdm'ai kad visa kita jau nebe politika. Tik paminėjau tiesioginį poveikį, tos situacijos kokia yra dabar.
Ir deja, užaugau kiek kitaip, todėl būti visuomenišku man netaip lengva, esu abejingas daugeliui dalykų.

Atsakyti
xdm
2008 m. vasario 22 d. 22:26:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
be_inis rašė:
Kadangi jie manęs praktiškai neliečia, t.y. nemoku nežmonišką dalį savo algos vien šildymui ir vandeniui, man tik gaila kam tenka tai daryti.

tipo politika tai mokėsčiai ir pinigai, o visa kita jau ne politika?
Kodėl vakaruose patys piliečiai rūpinasi ar rajone pastatyti parką ar modernizuoti mokyklą į kurią rajono vaikai eina. Kodėl rūpinasi ar tiesti greitkelį per pamėgtą gamtos vietą ar ne. Jei turi bendrą interesą tai ima ir jį gina per atitinkamas organizacijas. Arba jeigu kokie socialdemokratai pradeda elgtis kaip dešinieji tai kitais rinkimais į valdžią nebepateks nes rinkėjas sąmoningas ir suvokia, kad melagiams ne valia. Suvokia, kad visi gyvena vienoj valstybėj tarp visų. Lietuvoj tokio suvokimo reta. Svarbiausia - mano namai ir mano pinigai, o visa kita ...
Žmonėms reik parodyt alternatyva, kad gali būti kitaip, o t.y. ne viskas "iš viršaus" nuleista kaip sovietmečiu, o žmonėms belieka tik bejėgiškai plūsti valdžią.

Atsakyti
neruse
2008 m. vasario 22 d. 16:35:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aviettine, aš nelekiu jau va daryt tos revoliucijos, bet tiesiog esu už ją. Daug ką mūsų visuomenėje reiktų pakeisti. Visų pirma kiekvieno asmeninio individo mąstymą ir požiūrį. Kitaip viskas veltui.
Truputį nukrypom nuo pagrindinės temos - politinės dainos. Bet gal čia viskas ir susiję.. Visgi tos dainos kuriamos ne šiaip sau, o su kažkokiais tikslais. Tik ar ne per naivūs tų dainų kūrėjai?

____________________
Too young to care.
Atsakyti
be_inis
2008 m. vasario 22 d. 05:05:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šios dainos paskatino atskleisti mintis šio forumo dalyvių. Tai jau pasiekimas.

Asmeniškai aš negaišiu laiko klausant tokios muzikos. Muzikos klausau sumetimais apie žvaigždutes, mėnulius, meilę, neteisybę, marazmus pasiklausyti. O rimčiau susimąstyti apie tai galiu ir kitų šaltinių paskatintas. Kadangi jie manęs praktiškai neliečia, t.y. nemoku nežmonišką dalį savo algos vien šildymui ir vandeniui, man tik gaila kam tenka tai daryti.

Atsakyti
xdm
2008 m. vasario 21 d. 22:11:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lietuvai reikia evoliucijos gėryn ir į tikrą demokratiją, o ne revoliucijos. arba galim daryt revoliuciją ir padaryt kokį muzikinį komunizmą?

Atsakyti
aviettine
2008 m. vasario 21 d. 19:20:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
EgzistencinisNerimas rašė:
Tremor_Christ rašė:
darykiT?

aš mielai daryčiau.) pastatykit man ekraną priešais seimą ar prezidentūrą ar akropolį ar wth kur ir parūpinkit palydovinį ryšį.)

Aha. aš galiu, bet visą darbą prieš padarykite kiti. na su tokiu mąstymu tai.. kaip sakant tik dalis darbo padaryta. o juk palaikoma revoliucijos idėja tai ir reikia jos vykdymu nuo pat 'pamatų' užsiimti.


____________________
'Kančia yra kas rytą nubusti griuvėsiuose. / ir kančia yra suprasti, kad negali nenubusti.' [S. Parulskis]
Atsakyti
aviettine
2008 m. vasario 21 d. 19:17:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neruse rašė:
Kaip kažkas iš čia pasakė, aš irgi sakau: darykim revoliuciją!

Ei ei! čia tik diskusija.. o jei švaistomės tokiom idėjom tai ir vykdyt nepamirštam.

;]

____________________
'Kančia yra kas rytą nubusti griuvėsiuose. / ir kančia yra suprasti, kad negali nenubusti.' [S. Parulskis]
Atsakyti
EgzistencinisNerimas
2008 m. vasario 21 d. 17:59:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tremor_Christ rašė:
darykiT?

aš mielai daryčiau.) pastatykit man ekraną priešais seimą ar prezidentūrą ar akropolį ar wth kur ir parūpinkit palydovinį ryšį.)

____________________
Kopijuoti be autoriaus sutikimo draudžiama. Rimtai.
Atsakyti
xdm
2008 m. vasario 21 d. 17:46:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"Nes mūsų vaikaičiai šitą juokingą laikmetį pavadins JUODĄJA PINIGUOČIŲ SIAUTĖJIMO EPOCHA, o mus pačius išplerusiais nevykėliais, kurie nesugebėjo – tiesą sakant, net rimtai nepabandė – tam siautėjimui pasipriešinti." - https://blog.delfi.lt/node/2504

https://www.bernardinai.lt/index....=arti cles/74449

Atsakyti
neruse
2008 m. vasario 21 d. 17:26:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip kažkas iš čia pasakė, aš irgi sakau: darykim revoliuciją! Politinės dainos nėra jau taip blogai. Aš asmeniškai nemanau, kad tai labai jau įtakoja kitus. Tiesiog šiose dainose garsiai išsakoma/išrėkiama/išdainuojama skaudi tiesa. Bet kas iš to? Visi ir taip viską žinom, matom esamą padėtį. Vat jeigu tos dainos padėtų tas problemas išspręsti, čia jau būtų kita kalba.
Ir kuo politika ne menas? Dar ir koks! Juk ne kiekvienas sugebėtumėm taip valdyti viską ir reguliuoti, kad visiems įtiktumėm, kad niekas nesiskųstų ir būtų tobula valstybė. Menas tuom ir yra ypatingas, kad jį galima atrasti kone visur. Think about it.

____________________
Too young to care.
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Mission The Mission
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 386
  Iš viso užsiregistravę: 73362
  Naujausias narys: go88apktop
  Šiandien apsilankė: 151748