Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Europe" - "Start From The Dark". Kaip jums šis sugrįžimo albumas?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 123
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Teras
2009 m. gegužės 12 d. 19:43:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
PerGessle rašė:
man asmeniskai 80's rockas patinka daug labiau uz 70's. Is tu zymiuju 70's grupiu, man patinka tik "The Doors". Nemegstu nei Led zepu , nei Pink floydu. O del led zepu, tai nzn kodel jie tu singlu neleido, matyt Page'ui pinigu narkotikam uzteko.
Jeigu rasai tai bent nerasinek nesamoniu ok? ir dar apie Led Zeppelin.


____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. gegužės 12 d. 16:24:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turetu but neblogas

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
_nevermind_
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:47:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na o del megstamu grupiu tai jas rasiau pries 2 metus viskas senokai pasikeite, nebeklausau nei nirvanus nei jusu evanesu, siaip nieko neturiu pries klavisinius kai jais negrojamos labai popsiskos melodijos. ir nesakau kad man patinka guns n roses, tiesiog ten izvelgiu kazka daugiau nei vien to paties perdirbima ir vel is naujo kartojima, galiu parodyt daug grupiu kurios grojo ne del pinigu: tos pacios pink floyd ar led zepellin, turbut forsu nemegstam lygiai taip pat visi, bet del sukuosenu ne apie tai as kalbu - tai yra kad nebekreipiamas demesys i PACIA MUZIKA IR JOS VERTE o virsu paima stilius, kaip ir siuoliakiniame popse, realiai 80's rokas dave tam pradzia..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
_nevermind_
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:39:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
keista man def leppard jusu nuomone. nejau istiesu jus manot kad man rupi ar jus megstat europe ar ne? man tai visiskai vienodai. Man labiau rupi muzika is meno puses ir muzika kuri yra pasislepusi ir radusi vieta po zodziu rock. va cia yra diskusijos prasme bent jau mano..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
PerGessle
2005 m. rugpjūčio 13 d. 23:12:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O siaip Nevermind man paziurejus i tavo megstamas grupes pasidare keista. Ka tau atrodo, kad gunsai nenaudojo klavisiniu? arba Rolling Stones? Nors siaip tiesa sakant nemanau , kad su zmogu besiklausanciu Evanescence galima kazka kalbeti apie sena roka. Matau kad tavo skonis muzikai dar lb nesusiformaves, tai gal geriau savo nuomone pasilaikyk sau.


____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
PerGessle
2005 m. rugpjūčio 13 d. 22:45:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_nevermind_ rašė:
Laukinis komercija pirmoj vietoj, veliau sukuosenos, visas apsirengimo ir gyvenimo stilius bei budas, akivaizdus savo muzikos propogavimas paugliam o ne rimtai auditorijai, bandymas keisti visuomenine santvarka paciais primityviausiais budais, is muzikos puses : vaidinant baisiausius rokerius realiai visos melodijos grojamos sintezatoriais kaip the final countdown, van halen "jump" ir dar daug kitu, taip pat priedainiai dainuojami choru. dar galima vardint bet jau tyngis..

nesamone. Jau ta komercija tai isvis nesamone, parodyk nors viena populiaria grupe kuri grotu vien del malonumo? Visiem gi reikia pinigu, reikia uz ka pragyventi. Ir ka tu pries sukuosenas? Nerealios buvo sukuosenos, cia reikia dziaugtis , kad tokios buvo. Jegiski ilgi plaukai, ne kaip db visokie gaidziukai su savo skiauterem arba skusti forsai arba pliki daunai visokie. Apsirenge jie buvo tiesiog scenos rubais , kurie buvo lb grazus ir nereikia cia del rubu varyt. Ka tu zinai apie ju stiliu , bei gyvenimo buda? Kokie dar bandymai keisti santvarka? Bitlai ja irgi keite, visi ja keite argi tai blogai? Ir toli grazu ne visos melodijos grojamos sintezais, jei tau jump ir final countdown nepatinka, tai ir neklausyk. Cia tik buka isimtis. o siaip sintezai tik pagyvindavo ta puikia muzika ir beveik nebuvo tokiu grupiu , kurios jo perdaug naudotu, Nzn is kur tau ten tie priedainiai xoru visur vaidenasi, buvo tokiu , bet tikrai ne dauguma.


____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. rugpjūčio 13 d. 22:25:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Norėčiau replikuoti specialiai _nevermind_. Man labai įdomu, kodėl tipiškui devinto dešimtmečio rokui nurodyti pažymėjai "Van Halen" - "Jump" ir "Europe" - "The Final Countdown". Juk yra daugybė kitų labiau jį atitinkančių grupių.
Viską būčiau linkusi praleisti pro akis, bet mane piktina vienintelis dalykas - manymas, kad tik jūsų klausoma muzika yra kokybiška, gera ir t.t. Juk tai naivu. Ir vienos tiesos nėra. Jūs stengiatės mums išaiškinti kokia ydinga yra mūsų (DefLeppard, Laukinis ir PerGessle) klausoma muzika, tačiau tai iš tikųjų yra juokinga. Juk daugelis visai kultūringų, išsilavinusių ir skoningų žmonių galėtų jūsų klausomą muziką laikyti prasta. Nei vienas protingas žmogus nepuls menkinti žmogaus, kuris išreiškė savo nuomonę. Juk visų skoniai yra skirtingi. Niekada nevariau ant Jūsų (_nevermind, pedator) klausomos muzikos, gerbiu ją ir nesiūlau jums pradėti klausyti mano skonį atitinkančių grupių ir atlikėjų, nebruku Jums savo nuomonės.
Esu įsitikinusi, kad žmogaus klausoma muzika (t.y. jo muzikinis skonis) visiškai atitinka jo mentalitetą, dvasią ir intelektą. Tai kodėl, brangieji pašnekovai, Jūs norite man ir mano draugams įrodyti, kad mano mėgstamas devinto dešimtmečio sunkiojo skudurinio roko stilius yra blogas? Juk Jūs bandote pakeisti mane. Negi Jūs manote, kad tai pavyks? O gal manote, kad esu žmogus be įsitikinimų ir požiūrio į aplinką? Kaip galite man, be proto įsimylėjusiai to dešimtmečio muziką, kažkokiais juokingais paistalais įpiršti jai nemeilę? O jei ne, tai kam bereikalingai kalbate? juk kitu atveju Jūsų parašyti žodžiai yra beverčiai. Nesu 13-etė (kaip ir visi diskutuojantys šioje temoje), mano skonis jau susiformavęs ir Jūs, mielieji, jo nepakeisite. Visi primityvūs Jūsų minėti minusai man nereiškia nieko. O ir Jūsų nesuprantu. Man, asmeniškai, nebūtų malonu kažką aiškint, kai žinau, kad to žmogaus nuomonės nepakeisiu ir visi neprieisime bendros išvados, Žinokite, jaunieji maksimalistai, - pasaulio nepakeisite, jis Jums per didelis.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
_nevermind_
2005 m. rugpjūčio 5 d. 20:22:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Laukinis komercija pirmoj vietoj, veliau sukuosenos, visas apsirengimo ir gyvenimo stilius bei budas, akivaizdus savo muzikos propogavimas paugliam o ne rimtai auditorijai, bandymas keisti visuomenine santvarka paciais primityviausiais budais, is muzikos puses : vaidinant baisiausius rokerius realiai visos melodijos grojamos sintezatoriais kaip the final countdown, van halen "jump" ir dar daug kitu, taip pat priedainiai dainuojami choru. dar galima vardint bet jau tyngis..

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Laukinis
2005 m. liepos 31 d. 20:27:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paaiskink, butent kas tau nepatinka 80 90 muzikoj? issamiai, aiskiai. tiesiog sakyk KAS negerai?

____________________
Nothing Can Keep Me From You
Atsakyti
PerGessle
2005 m. liepos 31 d. 15:20:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pedator rašė:
Bet kažkodėl nepakeitė. Suprask tu pagaliau, kad sukurti iš esmės naują muzikos žanrą yra 10000 kartų sunkiau negu jį ištobulinti.

tai gerai, uztai jie ir gavo tokia pagarba, sitiek milijonu fanu. Bet vien del to negalima sakyti, kad jie geresni uz beach Boys. Juk kalbame apie pacia muzika , o ne apie tai ka kas pirmi padare, juk tai paprasciausiai kvaila. Taip galima sakyti lyginant grupiu itaka muzikos istorijai ir pan, bet ne vertinant pacia kuryba.

____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 31 d. 15:14:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dar pasiginchyt galima ar kasnors kitas nebutu jo sukures. Juk jau buvo viskas pradeje formuotis. jie tik atsidure reikiamu laiku, reikiamoj vietoj. Prodiuseriai banda surinko.. Beto koks skirtumas ar sunku jiem ar lengva buvo? Jei jiems buvo sunku ir jie daugiau padare tai man turetu but fainiau ju klausyt? Ash klausau muzikos del rezultato.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
pedator
2005 m. liepos 29 d. 16:44:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Bet kažkodėl nepakeitė. Suprask tu pagaliau, kad sukurti iš esmės naują muzikos žanrą yra 10000 kartų sunkiau negu jį ištobulinti.

____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
Atsakyti
PerGessle
2005 m. liepos 27 d. 23:37:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu nereikia taip jau nusisvaigti apie tuos Bitlus. "Nebutu ju , nebutu roko". O nemanai , kad tuomet betkas kitas butu tai pakeites, be to jie is pradziu net dainu sau nerase patys, ten kaip ir prodiuseriu surinkti galima sakyti jie buvo.

____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 27 d. 23:30:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na sutinku del to bitlu inasho i stiliaus susiformavima, istorija ir t.t. Bet juk veliau buvo daug zhymiai geresniu grupiu, nei jie. Kodel ash turechiau megti kazhka del to, kad jie ineshe i muzika, del to ka jie sukure, o ne del to, kad geriau groja ir man labiau patinka? Tai yra apsurdas. Chia tas pats, kas vazhiuot mediniu dvirachiu del, to, kad jis pirmas buvo pradetas gamint.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
_nevermind_
2005 m. liepos 25 d. 17:12:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na aisq kvaila lyginti beatles su beach boys, nes jei nebutu buve beatles, nebutu buve jokio roko ir ypac tokio panasaus kaip beach boys. manau daugelis nesupranta kokia itaka padare the beatles muzikai, paklausykit ka nors kas buvo iki ju tada gal izvelgsit kazka...bet tikrai nelabai i tema cia nusuko.. o kalbet apie led zepellin popsiskuma didziausia kvailyste, singlu neleido nes mane jog tai darko viso albumo struktura, negalejo isskirt geresniu ir prastesniu savo dainu, ir kad page's narkomanas tai irgi kazkokia labai didele naujiena!...

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
DefLeppard
2005 m. liepos 19 d. 20:16:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pradėjom nuo "Europe" baigėm "The Beatles" ir "Beach Boys". Žinoma, "Beach Boys" - puiki grupė, bet lyginti jų su "The Beatles" nederėtų. "Beach Boys" daugiau muzika skirta sąlyginai išprusimu nepasižymintiems amerikiečiams ir Europoje nebuvo tokia populiari. Bitlai pradžioje tikrai grojo paprastą rokelį, o poto suktinukių ir pan. gėrių paveikti ėmė kurti bohemiškesnę muziką.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
PerGessle
2005 m. liepos 19 d. 19:58:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na taip, taciau jei jiem nebutu pavyke to, ta pati butu padares kasnors kitas, kad ir tie Beach Boys.

____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
pedator
2005 m. liepos 19 d. 19:52:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip, dėl to, kad jie pirmieji. Todėl jie ir yra The Beatles. Nes iš pagrindų pakeisti muziką sugeba toli gražu ne kiekvienas.

____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
Atsakyti
PerGessle
2005 m. liepos 19 d. 19:47:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sutiksiu, bet tai tik del to , kad jie buvo pirmieji. O tie kas apie LP sneka, tai yra MTV aukos , negirdejusios tikros muzikos.

____________________
I Wanna Rock! [url]http://www.rockplanet.net[/url]
Atsakyti
pedator
2005 m. liepos 19 d. 19:44:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O dar daugiau žmonių mano, kad linkin park geriausia roko grupė... Turbūt sutiksi, kad The Beatles įnešė didesnį indelį į muzikos istorija negu Beach Boys...

____________________
But are you experienced? Have you ever been experienced?
Atsakyti
Puslapiai: 123
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Plikas[LT] INXS Need You Tonight
 INXS
 
Sahja Cliff Turner Moonlight Affair
 Cliff Turner
 
Silentist Suzanne Ciani Sailing To Byzantium
 Suzanne Ciani
 
malia INXS Disappear
 INXS
 Tik nereikia mūsų gąsdinti....
DjVaids Miranda Cosgrove Daydream
 Miranda Cosgrove
 

Šiuo metu vertiname


Garbanotas Garbanotas
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:52 - saliakelio
Mendelsono valsai vasara skamba
20:50 - saliakelio
nu ar apsizenijot ar dar ne ta muzika sventems vis groja
20:26 - einaras13
Nebent yra kitų 10cc apologetų, kurie nori Silentist'ui daugiau įžvalgų pasiūlyti vietoj manęs
20:25 - einaras13
Silentist, viskas su laiku. Mėgstu 10cc, dažnai jų klausau, bet stengiuosi nepadauginti su mažaverčiais komentarais. Kai turiu kažkokią vertingą mintį apie klausomą dainą, tada jau nepagailiu savo laiko ir rašteliu komentarą.
20:23 - einaras13
Rūta, taip, nemokamas Spotify turi fiksuotą maišymo režimą, neįmanoma klausytis dainų iš eilės. Todėl nemokamas Spotify yra iš esmės useless dalykas (bent jau man, kuris daug ko klauso albumais ir preferably be reklaminių intarpų)
20:22 - einaras13
malia, INXS - Disappear ketvirtą dieną iš eilės? Gera daina, bet negi taip nėra idėjų kažką kitokio pasiūlyti? Tikrai atsibosta ir nuvilia tokie siūlymai
21:05 - Silentist
Idekit daugiau 10cc izvalgu. Ypac trys pirmi albumai domina ir ju dabar klausau
16:27 - Rutonė
Einarui. Spotify, kiek pamenu, neleidžia paprastam vartotojui klausytis VISO albumo. Nepamenu, nes senokai moku. Nežinau, ar labai skiriu garso kokybę, bet kad negalėdavau klausytis albumų nemokamoj versijoj, prisimenu labai gerai.
06:35 - Arunazz
ekspertai.eu yra per humoro prizme pateikta viskas su sarkazmu....
06:34 - Arunazz
sveiki baikit juokus su tuo delfi nieko ten nereikia moketi kur pievas raso.....ir info jie atrenka deti ko ne.....niekad nemokejau ir nemokesiu
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1089
  Iš viso užsiregistravę: 73372
  Naujausias narys: cxovwzvvmn
  Šiandien apsilankė: 340951