Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Klausimas apie "Metallica" dainų tekstus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
metallistas
2010 m. spalio 5 d. 21:46:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
sweet_little_sister rašė:
Metallica visada liks Metallica. joa, ir as skaiciau apie James gyvenima.....vargsas. augo psichu seimoje...sudomino tai, jog jis yra skyres dvi dainas savo motinai. tai "The God That Failed" ir "Untill it Sleeps". jis jas parase kai nuo vezio mire motina..."Untill it Sleeps" zodziai laaabai grazus....nesunku suprasti jog daina yra apie kazka negero, blogo, kankinanti zmogu...

James parase "until it sleeps" ne savo mamai o tevui kuris mire nuo vezio kai jaimes irasinejo "load" albuma. Beja James yra parases mamai daina "mama said".

____________________
GRUNGE 4EVER
Atsakyti
metallistas
2010 m. spalio 5 d. 21:44:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
punk811 rašė:
turiu toki ale interview, kur james shiek tiek pasakojo apie sawo shejma, nju tipo kajp jis augo... jo shejma buwo, galima sakyt, perdetaj krikshchionishka. ji moke, kad kunas taj tik 'indas', o wiskas, kas swarbiausia, yra protas ir siela. mokykloje per pamokas apie swejkata, kuna jis papraschiausiaj atsistodawo ir ishejdawo. ligonines, dakataraj buwo swetimi ar papraschiauiaj nerejkalingi - tajp james buwo mokomas nuo pat mazhens, del to susilaukdawo ir aplinkiniu prieshishkumo.... and it was the beginning of alienation [nzn kajp tixlaij ishwerst shitam kontexte]
nzn kodel bet man dyer's eve lyrica kazhkuo asocijuojasi su wisuo shituo...

James parase "until it sleeps" ne savo mamai o tevui kuris mire nuo vezio kai jaimes irasinejo "load" albuma. Beja James yra parases mamai daina "mama said".

____________________
GRUNGE 4EVER
Atsakyti
Hatchet
2008 m. lapkričio 16 d. 01:24:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Psyhobabble rašė:
metallicos zodziu reikshmes lietuvishkai - metallica.lt >> diskografija >> paspaudi koki nors albuma >> paspaudi kokia nors daina >> wuolia

Ten ne tekstai, o dainų tekstų interpretacijos...

Atsakyti
not_53 (Užblokuotas)
2007 m. kovo 20 d. 00:46:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nori, išsivartysiu? vistiek neturiu ką veikti.

Šitie tekstai tiesiog palydovai, fonas. Kurie atspindi tai ką tada gyvenu. : ]

Atsakyti
Vibratorius (Užblokuotas)
2007 m. kovo 20 d. 00:32:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
not_53 rašė:
nieko jiems netrūksta.

gal gyvenk o neisivaizduok

____________________
Take off your clothes, I wanna take pictures of you ;)
Atsakyti
not_53 (Užblokuotas)
2007 m. kovo 19 d. 23:48:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko jiems netrūksta.

Atsakyti
Psyhobabble (Užblokuotas)
2007 m. kovo 19 d. 21:36:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metallicos zodziu reikshmes lietuvishkai - metallica.lt >> diskografija >> paspaudi koki nors albuma >> paspaudi kokia nors daina >> wuolia

Atsakyti
sweet_little_sister
2007 m. kovo 19 d. 21:26:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Metallica visada liks Metallica. joa, ir as skaiciau apie James gyvenima.....vargsas. augo psichu seimoje...sudomino tai, jog jis yra skyres dvi dainas savo motinai. tai "The God That Failed" ir "Untill it Sleeps". jis jas parase kai nuo vezio mire motina..."Untill it Sleeps" zodziai laaabai grazus....nesunku suprasti jog daina yra apie kazka negero, blogo, kankinanti zmogu...

____________________
http://www.last.fm/user/ugnies_kultas
Atsakyti
punk811
2005 m. spalio 10 d. 12:40:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turiu toki ale interview, kur james shiek tiek pasakojo apie sawo shejma, nju tipo kajp jis augo... jo shejma buwo, galima sakyt, perdetaj krikshchionishka. ji moke, kad kunas taj tik 'indas', o wiskas, kas swarbiausia, yra protas ir siela. mokykloje per pamokas apie swejkata, kuna jis papraschiausiaj atsistodawo ir ishejdawo. ligonines, dakataraj buwo swetimi ar papraschiauiaj nerejkalingi - tajp james buwo mokomas nuo pat mazhens, del to susilaukdawo ir aplinkiniu prieshishkumo.... and it was the beginning of alienation [nzn kajp tixlaij ishwerst shitam kontexte]
nzn kodel bet man dyer's eve lyrica kazhkuo asocijuojasi su wisuo shituo...

____________________
Then it comes to be that spoothig light At the end of your tunnel Was just a freight train comin' your way
Atsakyti
november_rain
2005 m. rugsėjo 22 d. 15:14:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gal ir banalu, bet man labiausiai "sad but true"...
Ex... seniai metallicos klausiau

____________________
ARBATOS KLUBAS!
Atsakyti
punk811
2005 m. rugsėjo 22 d. 15:10:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
del to live is to die... mano zhiniomis taj shitas textas yra pachio cliff'o kuryba... bl ejna man shita dajna per shirdy... kazhkada susipazhinau su tokia latwe, taj jin kiekwiena kart per shita dajna werkia... uzhkietejus cliff'o fane...
del dyer's eve... shitas klausimas man jau gana senej ramybes neduoda...

____________________
Then it comes to be that spoothig light At the end of your tunnel Was just a freight train comin' your way
Atsakyti
Silentist
2005 m. balandžio 19 d. 23:51:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
One (iš "...And Justice For All") man visada asocijuojasi su išprotėjimu, karu, stichine nelaime, žmogaus izoliuotumu. labai prasmingi dainos žodžiai...

____________________
A paranoid is someone who knows a little of whats going on. A psychotic is a guy whos just found out whats going on. - William S. Burroughs.
Atsakyti
zilwis
2005 m. balandžio 5 d. 21:37:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
negative-creep rašė:
"...And Justice For All" man skamba labai "su prasme" žodžiai. Labai jau paveikia mane tas dalykas. Nežinau, gal jie muziką tokią padaro, kad patys kūriniai mane taip veikia, bet manau, kad žodžiai patys irgi turi didelės prasmės (didesnės, nei seniau)

Mane irgi veikia,tiek pacios dainos melodijos skambesys tiek dainos zodziai tiek pacios dainos atlikimas.Ir sutinku pilnai su mintimi, kad zodziai patys taipogi turi dideles reiksmes.Kaip pavyzdi noreciau pateikti viena mano labiausiai megstama ju dainu "Bleeding Me",pradejes klausyti sios dainos isiverciau zodzius kurie labai patiko.Labiausiai veikia sios dainos melodija ir James`o labai jausmingai dainuojami zodziai,kadangi sia daina ji atlieka labai jausmingai, netgi yra pasakes jog daznai dainuodamas sia daina ji verkia...

____________________
[img]http://www.blogas.lt/dievuziniasklaida/uploads/d/DievuZiniasklaida/85214.jpg[/img]
Atsakyti
Mexeny
2005 m. kovo 25 d. 01:04:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visi mes skirtingai interpretuojam, tad paaiskinimu begales.. Netgi patys muzikantai manau savaip sugeria prasme, savaip ja isgroja..

____________________
Išeikit Didvyriai. Scena Jau Niaukiasi.
Atsakyti
negative-creep
2005 m. kovo 20 d. 20:25:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar ir aš taip manau, Tremor Christ.

Atsakyti
Tremor_Christ
2005 m. kovo 20 d. 11:13:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"kai man pateikia visiškai aiškų tiesioginį tekstą, aš ir ten sugebu "įžvelgti" to, ko galbūt iš tikrųjų ten nėra."

galbut dabar pasisakysiu ne i tema, taciau... manau tame ir yra visa dainos esme, kad kiekvienas ja supranta ir interpretuoja savaip, randa kazka sau artimo ir suprantamo, kas kitam pasirodys visiskai kitaip. ir manau jei nete surasi kokiu dainu aiskinimu, tai tik bus zmoniu interpretacijos ir ju paciu dainos suvokimas. ir patys muzikantai dazniausiai neaiskina savo dainu, paprasciausiai nenoredami griauti savo fanu susikurtu minciu ir jausmu kylanciu klausant vienos ar kitos dainos.
zinoma, cia tik mano asmenine nuomone apie dainu zodzius

____________________
Born in a taxi cab i'm never coming home
Atsakyti
negative-creep
2004 m. gruodžio 29 d. 19:47:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na jų žodžiai nėra tokie labai su paslėptom reikšmėm. Manau, prasmes aiškiau suprasti, nei pvz kokio nors Mansono, nes tai vistik yra thrash metal. Bet man vis tiek tai yra sunkus uždavinys, nes net kai man pateikia visiškai aiškų tiesioginį tekstą, aš ir ten sugebu "įžvelgti" to, ko galbūt iš tikrųjų ten nėra.

Ir dabar aišku, kodėl man "To Live Is To Die" taip skamba... Taip aš ir numaniau, kad ji skirta Cliffui.

Thanks už tuos linkus. songmeanings aš seniau žiūrėjau Mansono žodžius, bet paskui pamiršau apie to www egzistavimą.

Atsakyti
AnsweR
2004 m. gruodžio 29 d. 11:39:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hm...siaip niekada nesu labai gilinesis i Metallicos zodziu prasme.galbuit todel kad mano anglu kalbos zinios nera perfect?

____________________
Parašas.
Atsakyti
negative-creep
2004 m. gruodžio 28 d. 16:01:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"...And Justice For All" man skamba labai "su prasme" žodžiai. Labai jau paveikia mane tas dalykas. Nežinau, gal jie muziką tokią padaro, kad patys kūriniai mane taip veikia, bet manau, kad žodžiai patys irgi turi didelės prasmės (didesnės, nei seniau)

Atsakyti
yndre
2004 m. gruodžio 28 d. 13:24:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o jei konkreciau, cia yra neblogu minciu
www.geocities.com/metallicmessiah/meanin gs.html

____________________
i`ll take your brain to another dimension
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Adios Adios
8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

23:28 - Rutonė
Su INXS ir Disappear man jau panašu į trolinimą. Ne idėjų trūkumą.
20:52 - saliakelio
Mendelsono valsai vasara skamba
20:50 - saliakelio
nu ar apsizenijot ar dar ne ta muzika sventems vis groja
20:26 - einaras13
Nebent yra kitų 10cc apologetų, kurie nori Silentist'ui daugiau įžvalgų pasiūlyti vietoj manęs
20:25 - einaras13
Silentist, viskas su laiku. Mėgstu 10cc, dažnai jų klausau, bet stengiuosi nepadauginti su mažaverčiais komentarais. Kai turiu kažkokią vertingą mintį apie klausomą dainą, tada jau nepagailiu savo laiko ir rašteliu komentarą.
20:23 - einaras13
Rūta, taip, nemokamas Spotify turi fiksuotą maišymo režimą, neįmanoma klausytis dainų iš eilės. Todėl nemokamas Spotify yra iš esmės useless dalykas (bent jau man, kuris daug ko klauso albumais ir preferably be reklaminių intarpų)
20:22 - einaras13
malia, INXS - Disappear ketvirtą dieną iš eilės? Gera daina, bet negi taip nėra idėjų kažką kitokio pasiūlyti? Tikrai atsibosta ir nuvilia tokie siūlymai
21:05 - Silentist
Idekit daugiau 10cc izvalgu. Ypac trys pirmi albumai domina ir ju dabar klausau
16:27 - Rutonė
Einarui. Spotify, kiek pamenu, neleidžia paprastam vartotojui klausytis VISO albumo. Nepamenu, nes senokai moku. Nežinau, ar labai skiriu garso kokybę, bet kad negalėdavau klausytis albumų nemokamoj versijoj, prisimenu labai gerai.
06:35 - Arunazz
ekspertai.eu yra per humoro prizme pateikta viskas su sarkazmu....
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 488
  Iš viso užsiregistravę: 73377
  Naujausias narys: qerbnhoerr
  Šiandien apsilankė: 16819