Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
rocky
2006 m. sausio 12 d. 15:01:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ooo... man tikrai nereikia kad tu manim tiketum ar netiketum... man jau gana kad pati savim laaabai tikiu
defleppard>>> na, as tau i privata jau parasiau ka galvoju tikrai laaabai thanx uz tuos grazius zodzius zinai, kazkaip keista tai girdeti anyway, tu irgi esi padarius nerealu didziuli muzikini darba... lenkiu galva pries tavo svetajne

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
DefLeppard
2006 m. sausio 12 d. 14:38:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nuo tavo naivumo, Gabyte, verkti norisi..

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
Gabyte
2006 m. sausio 12 d. 13:59:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tp rocky,

man atrodo, kad labai jau meluoji

____________________
Gyvenk ir zvenk :)
Atsakyti
rocky
2006 m. sausio 12 d. 13:44:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gabyte>>> nuiekam niekad nieko nepavydziu... ir ypac tais atvejais, kai nera ko pavydeti. man tiesiog apgailetina, kai zmogus vaiksto paskui destytoja su lapeliu ir sako, gal pasirasysit? o destytojas sako: prasome laikyti egza, kaip visiems - taip ir tau man patinkos sitos lygios galimybes universitete ir as pati jas gerbiu ir jomis naudojuos.

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
hellman
2006 m. sausio 10 d. 19:39:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pasakyciau pora zodeliu bet gal keriau jau nesakysiu, nes dar gasiu ispejima...

Atsakyti
IstillmissU
2006 m. sausio 10 d. 17:08:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ko cia pavydet tokiam ale fainuoliui... Mane tai pykina nuo tokiu saldainiu. Nei daro ka nors reiksmingo, nei inesa kazka reiksmingo i muzika. Mala suda, kaip ir daugelis ir kala is to pinigus ir laikina populiaruma. Mizdina malalietkas ir nuo to kaifuoja.. Dzyn vnz.. daro tegu ka nori, gal kaikam ir patinka jis... ;] tegu melgajtes zeziuoja toliau beklausydamos jo TRAGISKAI KLAIKIU dainu.

____________________
gera paklodė visada gali tapti ekranu.
Atsakyti
Gabyte
2006 m. sausio 10 d. 13:18:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ot man patinka tokie zmones, kaip T_y_l_a . Nors jai ir nepatinka Zygis, bet ji islieka diplomatiska. Jau nebemaniau, kad dar yra tokiu komentatoriu.

____________________
Gyvenk ir zvenk :)
Atsakyti
T_y_L_a
2006 m. sausio 10 d. 12:32:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sėkmės.
Per daug žema nepažįstamam žmogui linkėti blogo.

Atsakyti
DefLeppard
2006 m. sausio 9 d. 22:40:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nejuokink, Gabyte, ko jai jam pavydeti? Chia jam reiktu jos talento pavydeti. Zurnalistas mat.

____________________
It's Better To Burn Out Than Fade Away!
Atsakyti
Gabyte
2006 m. sausio 9 d. 21:40:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jau tu cia ryskiai uzpavydejai, rocky . Pavydas zudo, zinok

____________________
Gyvenk ir zvenk :)
Atsakyti
rocky
2006 m. sausio 9 d. 21:17:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu taip, zurnalistikos antram kurse... tik is pirmo kurso jau simtaji karta negauna destytojo parasiuko, uz niekaip neisgimdyta egza... ruostis, vaikeli reikia, ruostis... o ne plaukus su zele teplioti...

____________________
nezinau uz ka mane tu galetum teist gal uz akla nora gyvent nezinau kodel tureciau kazka pakeist gyvenu kaip moku gyvent... ____________________________________ "Jis rado skardinėlę kondensuoto pieno... todėl pasiliko ją sau, pastūmėjęs į kamputį, kad niekam neužkliūtų" - Mikė :D
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


WASP WASP
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 428
  Iš viso užsiregistravę: 73360
  Naujausias narys: ozmrosalin
  Šiandien apsilankė: 47225