Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
lauris
2011 m. kovo 2 d. 14:54:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pritariu

Atsakyti
manijack (Užblokuotas)
2008 m. vasario 12 d. 19:50:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Liaudiskai tariant "ubagu ferarris"

____________________
Hell Music...
Atsakyti
AnsweR
2007 m. spalio 29 d. 13:26:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
krapshtux> Svarbiau ne tai, kiek laiko turėjai, o tai kiek km padarei. Va pvz. aš savo Vectra kol kas tikrai nesiskundžiu - pravažiavau jau 6000 km, būklė vis dar gera Ir turiu vilties, kad smarkiai neparūdys po žiemos, nes atseit nuo 9t-tųjų Vectras cinkuot pradėjo, žiūrėsim

____________________
Parašas.
Atsakyti
krapshtux
2007 m. rugsėjo 18 d. 15:23:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
turejau calibra per 2m. nieko remontuot nereikejo. lb sauni buvo siaip minsta patogi ir greita, nors pas mane 2l 85kw

Atsakyti
AnsweR
2007 m. vasario 3 d. 14:00:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
thatsme> Nežinau, vargu ar pirksiu Vis dėlto, opelis lieka opeliu Geriau luktersiu ir japaškę kokią paimsiu

____________________
Parašas.
Atsakyti
thatsme
2007 m. vasario 2 d. 17:33:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
acimenu savu laiku nagla masina buvo dabar tai eilinis opelis ir dar kiek buvo aciliepimu is pazystamu tai geriau jos labai nevaikyt nes bedu gali but poto

Atsakyti
Garso_Ledi
2007 m. vasario 2 d. 16:24:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man ji visai fainute masina

Atsakyti
AnsweR
2007 m. sausio 7 d. 22:58:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patikimumas - dėl gedimų. Ne visos genda Pvz. mano tėvo 89-tų Mazda 323, su kuria šiuo metu važinėju, beveik negendanti mašina. Per 10 metų (tiek laiko turim) turėjo 1 rimtesnį gedimą ir keletą smulkmeniškų Tai savaime suprantama, norėčiau nelabai gendančios auto
Jei mašina parūdijusi, kėbulas jau silpnokas, avarijos atveju minusas. O ir atrodo ne kaip...

____________________
Parašas.
Atsakyti
el_templar
2007 m. sausio 7 d. 22:39:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O šiaip apie Calibrų patikimumą ką gali pasakyti? Dažnai genda? beje, minštai važiuojasi ar kietokai? Ir kodėl sakai, kad rūdys tai nerūpi? Man atrodo, gan rimta problema..
patikimumas? ka as zinau. kuo tu matoji ta patikimuma?
genda bet kas turbut, gal cia ir nuo seimininko kiek priklauso, nemanai?
vidutinio minkstumo/kietumo, gal daugiau minksta nei kieta
rudis nerupi, nes tai tik metalo gabalas, koks skirtumas ka tu po x metu ismesi i siukslina ar tai kuo isbandisi kokio medzio kietuma? iskitos puses rudzio nebus gaila nors aisku tas rudis atrodo nekaip, bet siaip man tai neaktualu.

____________________
"It's like having to do some physical exercise in a sauna, and unless it was having sex I cannot imagine why anyone would want to do anything in a sauna." David Coulthard
Atsakyti
el_templar
2007 m. sausio 7 d. 22:32:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kas buten placiau?

ABS+, borto kompiuteris-, el. paketas?, žieminės+ ir vasarinės+ padangos (pastarosios su lietais+), arkos virintos-nezinau nevirinau jokiu arku...

____________________
"It's like having to do some physical exercise in a sauna, and unless it was having sex I cannot imagine why anyone would want to do anything in a sauna." David Coulthard
Atsakyti
AnsweR
2007 m. sausio 7 d. 22:31:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O šiaip apie Calibrų patikimumą ką gali pasakyti? Dažnai genda? beje, minštai važiuojasi ar kietokai? Ir kodėl sakai, kad rūdys tai nerūpi? Man atrodo, gan rimta problema..

____________________
Parašas.
Atsakyti
AnsweR
2007 m. sausio 7 d. 22:27:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tai tik tiek tenorėjai pasakyti? O jei plačiau apie saviškę?

____________________
Parašas.
Atsakyti
el_templar
2007 m. sausio 7 d. 22:17:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mano variantas tai 91 pabaigos juodos spalvos ~3700lt cia tik tarp kitko, gal kas susidomes...

____________________
"It's like having to do some physical exercise in a sauna, and unless it was having sex I cannot imagine why anyone would want to do anything in a sauna." David Coulthard
Atsakyti
AnsweR
2007 m. sausio 7 d. 13:10:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
90-tų pabaigos. Raudona spalva (mašina perdažyta), ABS, borto kompiuteris, el. paketas, žieminės ir vasarinės padangos (pastarosios su lietais), arkos virintos. Prašo 3000Lt. Prieš kažkur pora metų pirko maždaug už 5000Lt ir dar įdėjo nemažai. Pirko žmonai, bet jai atsibodo, tai nori atsikratyti. Šiaip kaina šiek tiek per maža kaip tai mašinai. bet žmogus tikrai pažįstamas, patikimas, sąžiningas.

____________________
Parašas.
Atsakyti
el_templar
2007 m. sausio 6 d. 17:04:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR> kelintu metu? ir kiek jis nori? kokia spalva?

____________________
"It's like having to do some physical exercise in a sauna, and unless it was having sex I cannot imagine why anyone would want to do anything in a sauna." David Coulthard
Atsakyti
AnsweR
2007 m. sausio 6 d. 14:37:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Didelė, o niekas netelpa - čia apie žmones ant galinės sėdynės ar apie bagažinę?

el_templar> Aišku, yra geresnių, neabejoju O dėl degalų tai kaip tik sutaupai - 6-7l benzo; 8-10l duju, 10l tik tuomet, jei gerai per pedalą paspaudi (kalbu apie konkrečią pažįstamo Calibrą, apie kurios pirkimą ir galvoju).

____________________
Parašas.
Atsakyti
el_templar
2007 m. sausio 6 d. 10:52:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nelabai. as nepirkciau. jeigu noreciau sportiskesne tai pirkciau galbut mitsubisi ten vienas yra modelis neatsimenu pavadinimo (man visai patiko salonas, nors kaip ji elgesi kelije neteko isbandyti). Man kalibra nera patogi, nepatinka kaip dirba akseleratoriaus pedalas, jis kazkaip gazoja keistai , kiek vazineju karts nuo karto - nepriprantu (na aisku galiu ir be to gazavimo, bet man tas balansas... galbut teisiog reikia su ja vazineti kad tinkamai smeginis viska sureguliotu). taip ji sustresne nei tarkim kai kurios kitos, bet tas jos sustrumas tai tik papildomi keli litai uz simts kilometru, na ir manevringumas, as ja nejauciu gerai (nors cia irgi turbut reike priprast). ir dar tas rudis aga sutinku, bet jis man maziausiai knisa smegenis.

mano isvada tai, kad ji tikrai geresni uz koki golfa ar ten ka jeigu tau negaila biski daugiau pinigu degalams, bet uz ja yra ir geresniu, kaip nekeista

____________________
"It's like having to do some physical exercise in a sauna, and unless it was having sex I cannot imagine why anyone would want to do anything in a sauna." David Coulthard
Atsakyti
xdm
2007 m. sausio 5 d. 00:33:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
didele o nieks netelpa - sutinku

Atsakyti
spoileriz
2007 m. sausio 5 d. 00:12:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Zn kad gerai traukia Del daliu neturetu problemu but, tik kad didele o nieks netelpa ;/

____________________
Do or Die, Kill or Be Killed
Atsakyti
AnsweR
2007 m. sausio 4 d. 12:44:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na...?

____________________
Parašas.
Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


SBS (Spicy Bits of Scandal) SBS (Spicy Bits of Scandal)
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 446
  Iš viso užsiregistravę: 73357
  Naujausias narys: rsrsipivji
  Šiandien apsilankė: 81017