Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2014 m. liepos 5 d. 18:43:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kas mokat perkelkit iš Soundcloudo  į music'ą Justo Juškevičiaus kūrinius. Manau autorius nebus prieš{#}

Adresas:https://soundcloud.com/justas-1


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Alvydas1
2014 m. liepos 5 d. 18:29:43 2014-07-05 18:30:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užtrukus mūsų music'o karvutei ieškojau alternatyvos, kur paklausyti pamėgto "Bjaurybės Rudens" ir Youtubėj išgirdau ir pamačiau Vunderkinduose sublizgėjusį Justą Juškevičių su savo kompozicija "Iškrova".

 

Vytauto Juozapavičiaus žodžiai:..."mąstančios asmenybės, turinčios labai aiškiai išreikštą savo asmeninę nuomonę ir požiūrį į gyvenimą...matosi visai kitas pasaulis, kurio nežino ir nėra niekada jautę tie, kurie nesupranta jūsų...

Štai tau ir Justas. Iš pat pradžių jutau, kad vaikinas (jis tikrai labai jaunas) talentas. Gaila, kad prieiga iki jo kūrybos laikinai (tikiuosi) užkirsta. Nebent Justas paleistų į prekybą (per tą pačią music.lt) savo kompaktų (kad ir namudinių) tiražą?


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
dearnis
2014 m. birželio 22 d. 11:20:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gaila, kad ir čia neliko muzikos.


____________________
Visa mano muzikinė kūryba yra laisvai prieinama ir panaudojama nekomerciniuose projektuose, nurodant autorystę. Ją galima laisvai klausytis.
Atsakyti
UtenaitisLT
2014 m. gegužės 23 d. 12:11:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia tau reikia dėkoti, kad kūri neeilinę, menišką muzika:)


____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
Atsakyti
justasjuskevicius
2014 m. gegužės 16 d. 13:40:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ačiū Uteinaiti ir Dearni kad, įsileidote mano muziką pas save :)

 


Atsakyti
UtenaitisLT
2014 m. gegužės 15 d. 18:36:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Ambientinė žiema" ir "H2O molekulės" nerealus, kūriniai. Tavo labai gera muzika taip ir toliau.


____________________
muzika\\\\\\\\\\\\\\\'
Atsakyti
dearnis
2014 m. gegužės 8 d. 16:05:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Mano žmonai patinka daugelis "Muzikinės terapijos" kūrinių. Priežastis - melodijų turtingumas, stilių įvairovė, nemonotoniškumas. Man taip pat ši muzika teikia daug įkvėpimo įvairiai kūrybai, nes kompozicijose vyrauja ne tradicija.


____________________
Visa mano muzikinė kūryba yra laisvai prieinama ir panaudojama nekomerciniuose projektuose, nurodant autorystę. Ją galima laisvai klausytis.
Atsakyti
dearnis
2014 m. kovo 26 d. 16:29:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visai gera foto iš gyvo koncerto. Patiko. Kaip suprantu projektorius buvo ne anapus ekrano, rodantį vaizdus.


____________________
Visa mano muzikinė kūryba yra laisvai prieinama ir panaudojama nekomerciniuose projektuose, nurodant autorystę. Ją galima laisvai klausytis.
Atsakyti
AsiluAsilas
2014 m. kovo 13 d. 20:17:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

:D:D nu va reiškia pastabus aš:D


Atsakyti
justasjuskevicius
2014 m. kovo 13 d. 16:00:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taip taip specialiai, žinai vieną kartą išėjau po Sibiro taigą pasivaikščioti ir žinai sutikau tą ežiuką kuris tam multike vaidino, ką žinau kažkoks apsirūkęs, senas tuberkulioznikas iš jo teliko, šiaip jis man daug visokiu įdomiu dalyku papasakojo, neva 2005 emigravo į Japoniją ir vaidino kažką dragon ball z multike, žinoma ne ežiuką o kažkokiu kostiumu buvo apvilktas, pamiršau koki ten personažą vaidino, tik va žinau kad, didiji drakoną  vaidino drakoniukas na tas kur senoje animacijoje tai pat vaidino kur saldumynus mėgo, tai tais metais irgi į tolimuosius rytus persikraustę, tik jis jau be kostiumo vaidino, tik aišku per tuos metus pasikeitė.  


Atsakyti
justasjuskevicius
2014 m. kovo 13 d. 15:48:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ačiū. Šiaip mėgstu baltas eiles rašyti laisvalaikiu ir taip man pareina koks nors pavadinimas, tai po to karoče muziką pritaikau prie to pavadinimo arba atvirkščiai. Tai va toks žostkas mano laisvalaikis :)


Atsakyti
AsiluAsilas
2014 m. kovo 13 d. 11:27:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

ten specialiai parašei ežiukas rūkĖ ?:D


Atsakyti
Enough
2014 m. vasario 27 d. 18:42:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

man patinka pavadinimai tavo kūrinių


Atsakyti
justasjuskevicius
2014 m. sausio 23 d. 10:40:35 2014-03-27 13:29:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ačiū už komentarą Isa, malonu kad, patiko kai kurie mano ,,rankdarbiai''. Šiaip iš tikro mano svajone yra kurti soundrakus, labiausiai patiktu kurti tokiai avantgardinei animacijai (pvz Ivan Maximov), dar mistiniams filmams ir dar psichologinems dramoms patiktu soundrackus kurti, tik niekaip nežinau kaip į ta kino industriją įsilieti :( 

P.S. Dar ačiū kad, nurodei tos Ivan Maximov filmus, turėsiu ką įdomaus pažiūrėti, man patinka tokia avantgardine animacija, pats praeitais metais buvau kažką panašaus nupiešes, pirma ir paskutini kartą.

{#}


Atsakyti
Isa
2014 m. sausio 22 d. 18:56:51 2014-01-22 18:58:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

yra idomiu vietu, ateiviu miestas ir h2o, ypac h2o labai patiko^^, siaip sitie experimentai super tiktu animaciniams filmams, primine Ivan Maximov`o filmus

https://www.youtube.com/watch?v=Sf9M46pVY_k

https://www.youtube.com/watch?v=wyJN3R_TbcY

 

 


Atsakyti
justasjuskevicius
2013 m. birželio 5 d. 11:15:43 2014-03-20 16:15:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Hey dėkui!!!

Ir Pendulum man patiko, nors anksčiau apie jos nieko negirdėjau, bet šiaip man panaši muzika ir imponuoja ir ne vien tokia.


Atsakyti
MsEnteryourname
2013 m. gegužės 28 d. 21:58:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiek tiek primena Pendulum (iš Melburno, ne Perto), o tai tik pliusas. Stiprioji pusė vis tik elektroninė muzika. Nesitikėjau tokio gėrio {#}


Atsakyti
Lunatica
2012 m. gruodžio 6 d. 19:15:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prašom! :)


____________________
C\\\'est moi, C\\\'est Lola
Atsakyti
justasjuskevicius
2012 m. gruodžio 6 d. 13:23:46 2013-03-22 14:08:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ačiū tau!!!, malonu kad dar kažkam patinka, ta ,,bjauri'' mano muzika.{#}


Atsakyti
SweetSix
2012 m. lapkričio 28 d. 12:47:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Prašom : DDD


Atsakyti
Puslapiai: 12
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Anastacia Anastacia
6,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
19:05 - Stripped
Jau kuris laikas nebebalsuoju LT top 30, nes negaliu išrinkti 10 variantų, o balsuoti už beleką nenoriu. Lietuviai nesukuria tiek gerų dainų, o jei ir sukuria tai čia nepatenka. Siūlau mažinti iki 5 pasirinkimų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1468
  Iš viso užsiregistravę: 73348
  Naujausias narys: ohvnatgulo
  Šiandien apsilankė: 167947