Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Klausot electro stiliaus muzikos?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1234
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
skaistusia
2014 m. vasario 8 d. 15:33:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nemėgstu tokios muzikos


____________________
Welcom down to my planet hell!
Atsakyti
Isa
2014 m. vasario 8 d. 09:41:38 2014-02-08 10:26:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

šeštadieniais susirenkam su draugais sklepuke, degustuojam įvairiausių rūšių epoksidinius klijus ir klausom Mass Kotki

https://www.youtube.com/watch?v=RGs7mViU8oY

na ir ištvėrmingiausieji paryčiais svaigsta su electro freestyle punk Robotnička

https://www.youtube.com/watch?v=GWwtQd6dvBw


Atsakyti
tomka255
2011 m. liepos 4 d. 23:55:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neklausau. Nepatinka.

Atsakyti

2011 m. liepos 4 d. 23:55:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TakeYourTime> tiesa sakant as dar neklauses normaliai , nes labai daug pasaulio grupiu. siuo metu pats ir prie repo palakstau ir prie lt estrados paskutiniu metu Ateis laikas ir electrui ir pank rockui kokiam...

Atsakyti
gruta
2011 m. liepos 4 d. 23:48:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatinka,neklausau:>

Atsakyti
TakeYourTime
2011 m. liepos 4 d. 22:19:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ką iš Lietuviškosios elektronikos padangės mėgstat?

Atsakyti

2011 m. liepos 4 d. 22:10:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sweet666, na tu centru irgi visokiu yra, cia kiekvienam pagal geruma tas garsas ir jo kokybe. kaip matai as atsizvelgiu i tavo komentara del kokybes, o ne tu savo komentare. tu electro irgi visokiu buna, ir geru ir neidomiu. reikia atsirinkti ir pamegti, o ne susidaryti nuomone is savo brolio muzikos.

Atsakyti
combat
2011 m. liepos 4 d. 22:00:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sweet666 rašė:
Na, o čia, aišku, vis dar yra netikslumų, klaidų, tačiau reikia pastebėti ir svarbiausią - šio tinklalapio administracija vis daugiau atsižvelgia į žmonių nuomones/norus ir vis taiso/prideda - gerina mūsų naršymą/savijautą čia.

nesakyk, kad gerai, reikia sakyt, kad negerai viskas, tada labiau stengsis.

Atsakyti
Sweet666
2011 m. liepos 4 d. 02:07:25 2011-07-04 02:11:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
praeitame mano komentare nebuvo atsižvelgta į muzikos įrašų kokybę čia, tiesiog, imant apskritai, kad ir mano brolis - didelis electro muzikos mėgėjas, tad man kiekvieną dieną tenka girdėti jo klausomų dainų. nors jis ir "pasileidžia" tai per itin gerą muzikos centrą, tačiau aš jau seniai turiu susidarius savitą nuomonę...
Na, o čia, aišku, vis dar yra netikslumų, klaidų, tačiau reikia pastebėti ir svarbiausią - šio tinklalapio administracija vis daugiau atsižvelgia į žmonių nuomones/norus ir vis taiso/prideda - gerina mūsų naršymą/savijautą čia.

Atsakyti

2011 m. liepos 4 d. 01:41:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sweet666, kokybe atbaido nekitaip. cia gi visur mp3, vieni geriau skamba kiti itin prastai, o ka jau kalbet apie eketronika ir metalla kokybes prasme

Atsakyti
Sweet666
2011 m. liepos 4 d. 00:59:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
negaliu pakest : electro, house, techno visokių. Uh, vos suskamba - taip ir nupurto. Na, gal kiek pakenčiamiau su trance. bet šiai nelabai domiuosi ir tokia muzika.

Atsakyti
Dude112
2011 m. liepos 4 d. 00:48:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
metal4ewer
2011 m. balandžio 6 d. 20:59:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nope

Atsakyti
Zodiackiller
2010 m. kovo 10 d. 14:01:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kardadantis rašė:
Jei kalbant apie electro house tai ten juokas o ne electro. Jokiu drum machine ir specialiu electro sintezatoriu nebenaudoja, o kepa vos ne namu salygom su pc programom. Isimciu yra, bet gryna electro garsa yra sunku isgirst electro house stiliuje, ten viskas iskraipyta. Klausau nebent sena gera electro, ebm, industrial electro, freestyle, funk. Ir juokinga kai cia zmones besidomintys muzika neskiria electro nuo "electronic" "techno" ir "electronica" zanru...

Pilnai sutinku su tavim, isvis dabar daug kas nezino kad toks muzikos stilius Electro buvo, mano kad Electro House ir yra Electro, vienam pazystamui pasakiau tai jis i mane kaip i durniu ziurejo, tipo kad is kur as cia istraukiau apie kazkoki electro, jo mastymu electro house ir yra electro ir taskas. oj uzknisa mane tai netgi uzejau viena karta i lietuviska wikipedija ir patakiau i straipsni apie Electro muzika ir ziuriu straipsnis prasideda "Electro muzika atsirado visai neseniai, apie 2000 metus.." jezau marija dar ir i wikipedija klaidingai prirase kazkas, kai tikras Electro pasirode apie astuonesdiasimtuosius, geda tokiems muzikos klausytojams kurie net nezino ko klauso.. Teko istrinti visa straipsni ir per naujo parasyti

Atsakyti
kardadantis
2010 m. kovo 9 d. 18:49:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jei kalbant apie electro house tai ten juokas o ne electro. Jokiu drum machine ir specialiu electro sintezatoriu nebenaudoja, o kepa vos ne namu salygom su pc programom. Isimciu yra, bet gryna electro garsa yra sunku isgirst electro house stiliuje, ten viskas iskraipyta. Klausau nebent sena gera electro, ebm, industrial electro, freestyle, funk. Ir juokinga kai cia zmones besidomintys muzika neskiria electro nuo "electronic" "techno" ir "electronica" zanru...

Atsakyti
Teras
2010 m. kovo 1 d. 22:42:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as tai elektros duzgimo klausausi

____________________
Still waiting for Led Zeppelin world tour :D
Atsakyti
rabithunter
2010 m. kovo 1 d. 21:05:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as girdejau bet vistiek nepatinka

Atsakyti
Xpo
2010 m. kovo 1 d. 18:44:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kristis9 rašė:
na man visiskai nepatinka. Nei "Muse" nei electro.

Tai kad tu visiškai jos negirdėjai, tai tau ir visiškai nepatinka.
Nu gal


Atsakyti
kristis9
2010 m. kovo 1 d. 13:24:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na man visiskai nepatinka. Nei "Muse" nei electro.

____________________
http://www.last.fm/user/Kristis9
Atsakyti
Zodiackiller
2010 m. kovo 1 d. 12:50:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tas senas specifinis electro garsas patinka, labai pykdo kai electro housa vadina electro...

Atsakyti
Puslapiai: 1234
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Black Crowes The Black Crowes
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 303
  Iš viso užsiregistravę: 73362
  Naujausias narys: go88apktop
  Šiandien apsilankė: 462828