Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Juno Reactor


Muzika


Veiklos pradžia: 1990
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Elektroninė, šokių muzika
Oficiali svetainė


Būdingi stiliai:

World

Goa trance

Trance

Industrial

Electronica




Informacija

 

Juno Reactor“ – tai muzikinis ir atliekamojo meto kolektyvas, žinomas dėl kinematikos derinimo su elektronine bei orkestrine muzika, filmo „Matrix“ įgarsinimu bei kitais darbais filmuose. Centrine projekto dalimi galima laikyti Ben‘ą Watkins‘ą, kurio pagalbininkais tampa įvairūs pasaulio atlikėjai. Tarp jų – perkusionistas Mabi Thobejane iš Pietų Afrikos bei jo tautiečiai Amampondo, Eduardo Niebla, Steve Stevens, Greg Ellis, Taz Alexander, Ghetto Priest, Sugizo ir, neseniai, Yasmin Levy. Iš pradžių „Juno Reactor“ buvo sukurtas, kaip meno projektas 1990-aisiais – Ben‘as Watkins‘as norėjo bendradarbiauti su kitais atlikėjais ir taip kurti įdomius darbus, neparemtus komercinės sėkmės siekimu. Jis norėjo kurti eksperimentinę muziką, filmų garso takelius, kurie tiktų įvairioms meninėms instaliacijoms bei kino projektams.
Esamas tekstas

„Juno Reactor“ – tai muzikinis ir atliekamojo meto kolektyvas, žinomas dėl kinematikos derinimo su elektronine bei orkestrine muzika, filmo „Matrix“ įgarsinimu bei kitais darbais filmuose. Centrine projekto dalimi galima laikyti Ben‘ą Watkins‘ą, kurio pagalbininkais tampa įvairūs pasaulio atlikėjai. Tarp jų – perkusionistas Mabi Thobejane iš Pietų Afrikos bei jo tautiečiai Amampondo, Eduardo Niebla, Steve Stevens, Greg Ellis, Taz Alexander, Ghetto Priest, Sugizo ir, neseniai, Yasmin Levy. Iš pradžių „Juno Reactor“ buvo sukurtas, kaip meno projektas 1990-aisiais – Ben‘as Watkins‘as norėjo bendradarbiauti su kitais atlikėjais ir taip kurti įdomius darbus, neparemtus komercinės sėkmės siekimu. Jis norėjo kurti eksperimentinę muziką, filmų garso takelius, kurie tiktų įvairioms meninėms instaliacijoms bei kino projektams.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:18 - Silentist
tai Luktelk ar Lukterėk?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:19 - Silentist
Richardo Tandy (ELO) klaviatūrų paletė buvo svarbi grupės garso sudedamoji dalis, ypač albumuose „A New World Record“, „Out of the Blue“, „Discovery“ ir „Time“.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
20:54 - Silentist
Nebalsuoju ltpoptop jeigu daug daininkiu gali persivadinti AS NORIU BUTI ADELE, tia geriau nueinu pas Adele ir prabalsuoju
19:22 - einaras13
Tai 10 balų sistema daug universalesnė nei 5. Be to, jau dabar aktyvumas yra mažokas, grįžus prie penkiabalės sistemos bus labai daug dainų, kurios gauna nulį. Iškritimas bus randomizuotas, o ne žmonių apspręstas.
19:21 - einaras13
Tai, kad tamsta nerandi už ką balsuot, dar nėra argumentas daryti visiems taikomas balsavimo taisykles. Be to, juk žinai, jog nebūtina balsuot už viską, gali duot 10, 9, 8, 7 ir 6, likusių penkių balų nebūtina paskirti.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 560
  Iš viso užsiregistravę: 73360
  Naujausias narys: ozmrosalin
  Šiandien apsilankė: 34395