Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Renginio recenzija | Trečioji konkurso "Artistų artistas" atranka

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Trečiasis vasario šeštadienis ir trečiasis vakaras „Artistuose“ vyksta ypatingą ir labai svarbią visai Lietuvai dieną – vasario 16-ąją. Nors jokios šventinės atmosferos nebuvo, dar prieš visų grupių pasirodymus paaiškėjo, kad atranka neapsieis be staigmenų: viena iš dalyvių – grupė „Red Carpet Disaster“ – paskutinę akimirką nusprendė pasitraukti ir nedalyvauti atrankoje. Tiesa, dėl to konkursas nenukentėjo, nes rengėjai netruko surasti kolektyvą, mielai sutikusį užimti groti atsisakiusios grupės vietą – tai kartu su „Red Carpet Disaster“ repetuojanti ir labai panašią muziką kurianti „Chasing The Rise“.

Po to, kai praėjusią savaitę vedėjas tapo tikru vakaro akibrokštu, organizatoriai nusprendė neberizikuoti ir jo nebekviesti. Vietoj to vakaro dalyvius pristatyti pavesta garso režisieriui Linui, kuris, beje, puikiai susitvarkė su naujomis pareigomis.




Such an Adorable Threat. [Grupės nuotr.]

Such an Adorable Threat. [Grupės nuotr.]

Paskelbus pradžią, pirmieji į sceną žengė screamo stilių su elektronikos priemaišomis atstovaujantys vilniečiai „Such an Adorable Threat“, kurių pasirodymas kėlė intrigą jau vien pamačius tai, kokius, atrodytų, visiškai nieko bendro tarpusavyje neturinčius stilius ši grupė bandys suderinti. Deja, išskyrus neįtikėtiną energiją demonstravusį vokalistą, kuriam netgi nebeužteko vietos ant scenos ir kuris taip idealiai įsijautė į savo vaidmenį bei gyveno atliekama muzika, kad tuo buvo tiesiog neįmanoma nesižavėti, jau po poros pirmųjų dainų teko smarkiai nusivilti. Elektronika nedaug tegelbėjo, kadangi jos beveik nesigirdėjo, o visa kita tebuvo ganėtinai vienodas, varginantis ir ne itin originalus kaukimas. Be to, tokio stiliaus muziką grojančiam kolektyvui tiesiog verkiant reikia būgnininko, nes dainose akivaizdžiai trūko jėgos. Prijungus būgnus, labiau išplėtojus elektronikos vaidmenį kūryboje (kuris, beje, galėtų „Such an Adorable Threat“ skiriamuoju ženklu ir padėtų susikurti savo veidą pakankamai vienodoje ir perpildytoje screamo scenoje), šiek tiek paįvairinus melodijas (kuriose yra potencialo, tik jis kažkodėl neplėtojamas) ir vietoj nenutrūkstamo rėkimo, kuomet klausytojas negali suprasti nei vieno teksto žodžio (taip tarytum savanoriškai atsisakoma dar vieno, netgi labai svarbaus, bet kokios muzikos komponento) įtraukti nors šiek tiek dainavimo. Beveik neabejoju, kad screamo kolektyvas tikrai turi ką papasakoti savo tekstais, bet kažin kodėl to nedaro. Vietos tobulėti apstu ir jei „Such an Adorable Threat“ pabandys išnaudoti visas geriausias savo savybes, nebijos klysti darydami kažką savito, o ne kopijuodami šimtus kitų, ir nueis savo keliu, po keleto metų galbūt galėsime pasigirti aukšto lygio screamo muzikantais.

Chasing the Rise. [Grupės nuotr.]

Chasing the Rise. [Grupės nuotr.]

Antrieji pasirodę „Chasing the Rise“ susirinkusiems klausytojams taip pat nežadėjo sukurti ramybės oazės ir nuo pat pirmųjų dainos akordų įjungė aukščiausią metalcore pavarą. Kadangi stilistika „Chasing the Rise“ neitin skyrėsi nuo „Such an Adorable Threat“, savaime peršasi noras lyginti skirtingas šių grupių pasirodymų detales. Visų pirma, „Chasing the Rise“ atrodė kur kas labiau susigrojusi ir žymiai originalesnė. Jų dainų kompozicijos atrodė išbaigtesnės, o labai neblogai grojęs būgnininkas padarė pasirodymą dar spalvingesnį. Didelį įspūdį paliko ir šiltas „Chasing the Rise“ bendravimas su būreliu ištikimų fanų, atvykusių juos aktyviai palaikyti. Kone po kiekvienos dainos vokalistas susidauždavo rankomis su kiekvienu palaikymo komandos nariu, o vieno iš paskutinių kūrinių metu netgi dainavo su tipinio amerikiečių reperio stiliumi apsirengusio vaikino kepure. Jei grupės nariai išlaikys gebėjimą būdami ant scenos bendrauti su gerbėjais ir toliau nesužvaigždėti, tai bus didžiulis „Chasing the Rise“ privalumas. Kita vertus, taisytinų dalykų taip pat nemažai. Jei „Such an Adorable Threat“ verti pačių geriausių žodžių už sceninę laikyseną, tai „Chasing the Rise“ ties tuo reikėtų gerokai padirbėti. Panašu, kad išmoktas vienas judesys ir netgi jaučiamas šioks toks nejaukumas viduje turint jūras energijos, bet niekaip nesugalvojant, kaip ją originaliau ir įtaigiau išlieti. Tai sukelia tam tikro netikrumo, farso pojūtį. Be to, kaip ir pirmosios grupės pasirodyme, taip ir čia, beveik visiškai nebuvo dainavimo. Aiškiausiai tai atspindėjo, kai grupei paskelbus, jog dabar atliks lietuvišką dainą, po maždaug pusės dainos suvoki, jog šiaip net nesugebėtum atskirti ar dainuojama angliškai, ar lietuviškai, ar, galų gale, nors ir kinietiškai. Visa laimė, kad prieš paskutinį kūrinį vokalistas susiprato trumpai papasakoti, apie ką ruošiasi dainuoti, todėl galima buvo susidaryti bent šiokį tokį įspūdį apie grupės dainų tekstų temas. Bet nejaugi šiuolaikinėje muzikos scenoje tekstai niekam neberūpi ir svarbiausia, kas galingiau rėkia? Kažkodėl būtent toks įspūdis susidaro klausantis pirmų dviejų kolektyvų. Juk net ir pasauliniai metalcore, deathcore, screamo grandai užsiima ne vien nuolatiniu rėkimu, bet ir dainavimu.

Pertrauka. [Grupės nuotr.]

Pertrauka. [Grupės nuotr.]

Simboliška, kad trečioji vakaro grupė pasivadino „Pertrauka“. Jų grojami kūriniai išties buvo visiškai kitoks, gaivesnis, oro gūsis po dviejų grubios ir agresyvios muzikos kolektyvų. Apie pusvalandį trukusio pasirodymo metu grupės nariai jautėsi šiek tiek nejaukiai (beje, jie ir patys tai pripažino, motyvuodami savo drovumą svetimo miesto faktoriumi) ir tai, be abejo, buvo ryškus trūkumas, kadangi užsidegimo kai kur labai trūko. Tačiau visa kita buvo puiku. „Pertrauką“ galima pagirti jau vien todėl, kad šiais globalizacijos stiprėjimo laikais, kai visiems įprasta dainuoti angliškai, nesidrovima kurti lietuviškai ir akcentuoti savo šaknis. Buvo smagu iš grupės vokalisto lūpų išgirsti pasveikinimą vasario 16–osios proga, nepaisant to, kad iš minios atskriejo keletas nepalankių replikų. Nors kai kas grupę kaltino nuobodumu, senųjų Lietuvos grandų „Hiperbolės“ kopijavimu ir originalumo trūkumu, man asmeniškai „Pertrauka“ buvo pati originaliausia grupė trečiojoje atrankoje. Juk yra skirtumas, ar groji kažką panašaus į vieną legendinę tautos pasididžiavimu tapusią grupę, ar kopijuoji šimtus vienodų užsienio kolektyvų. „Pertrauka“ ne tik grojo nuoširdžiai, bet ir akivaizdžiai labai daug dėmesio skyrė dainų tekstams. Vienuose jų atsispindėjo taikli ironija, kituose – prasmė ir vis labiau nykstantis patriotiškumas. Reikėtų paminėti ir labai profesionalius grupės muzikantus, ypač gitaristą Julių, atlikusį ne vieną gerą gitaros solo. Neatsilikti stengėsi ir bosistas, o būgnininkas vieno kūrinio metu netgi paliko savo vietą ir išėjo į priekį pasiėmęs perkusinį djembe būgną, kuriuo sugrojo trumpą solo partiją. Negalima užmiršti ir vokalisto, kiekvienos dainos metu spinduliavusio puikią nuotaiką ir optimizmą. Tokių grupių kaip „Pertrauka“ šiais laikais labai trūksta ir tikiuosi, kad greitu laiku nariai nuspręs dar rimčiau užsiimti savo veikla. Be abejo, tarptautiniame kontekste jie greičiausiai netaps žinomi ir populiarūs, bet Lietuvoje tai gali būti šviesus ir naujoviškas pop/alternatyviojo roko spindulys.

Visiems pasirodžius ir padarius trumpą dešimties minučių pertrauką komisijai, kurią šį kartą be manęs sudarė „Classic Rock FM“ atstovė Birutė ir renginių (tarp jų ir neseniai praūžusio „Norden Wave“) organizatorius Rolandas, teko nuspręsti, kuris kolektyvas verčiausias keliauti į pusfinalį. Rezultatų paskelbimas neapsiėjo be visą vakarą paįvairinusių ir niekaip kritikos nesugebančių priimti „Chasing the Rise“ gerbėjos komentarų, kuri, pradžioje teigė, kad „Bullet For My Valentine“ nėra metalcore grupė (nors tai vienas iš trijų pagrindinių jų grojamos muzikos žanrų), o vėliau mestelėjo dar vieną perliuką, kad, pasirodo, metalcore bruožų yra visur. Praneškit, kai kas nors jų atrasite tokių grupių kaip Halestorm, Rammstein, Within Temptation, Nightwish, Alter Bridge, Morning Parade, Veer Union, Mayfield Four, The Foreshadowing ar, galiausiai, tų pačių Moonspell kūryboje (ir dar tarp šimtų nepaminėtų). Būsiu dėkingas.

Nors du iš trijų komisijos narių geriausiai įvertino grupę „Pertrauka“, susumavus bendrus balus minimalia vieno taško persvara pergalę iškovojo „Chasing the Rise“. „Such an Adorable Threat“ šį kartą buvo priversti tenkintis trečiąja vieta. Taigi, sveikiname trečiuosius pusfinalio dalyvius ir linkime sėkmės tolesniuose etapuose.

"Artistų artistas": 1-asis atrankos etapas
"Artistų artistas": 2-asis atrankos etapas

Vilius Andrulionis







Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Gairės


 recenzijos

Šaltinis: Music.lt   Peržiūrėta kartų: 1734   Data: 2013-02-18
Esamas tekstas

Trečiasis vasario šeštadienis ir trečiasis vakaras „Artistuose“ vyksta ypatingą ir labai svarbią visai Lietuvai dieną – vasario 16-ąją. Nors jokios šventinės atmosferos nebuvo, dar prieš visų grupių pasirodymus paaiškėjo, kad atranka neapsieis be staigmenų: viena iš dalyvių – grupė „Red Carpet Disaster“ – paskutinę akimirką nusprendė pasitraukti ir nedalyvauti atrankoje. Tiesa, dėl to konkursas nenukentėjo, nes rengėjai netruko surasti kolektyvą, mielai sutikusį užimti groti atsisakiusios grupės vietą – tai kartu su „Red Carpet Disaster“ repetuojanti ir labai panašią muziką kurianti „Chasing The Rise“.

Po to, kai praėjusią savaitę vedėjas tapo tikru vakaro akibrokštu, organizatoriai nusprendė neberizikuoti ir jo nebekviesti. Vietoj to vakaro dalyvius pristatyti pavesta garso režisieriui Linui, kuris, beje, puikiai susitvarkė su naujomis pareigomis.




Such an Adorable Threat. [Grupės nuotr.]Paskelbus pradžią, pirmieji į sceną žengė screamo stilių su elektronikos priemaišomis atstovaujantys vilniečiai „Such an Adorable Threat“, kurių pasirodymas kėlė intrigą jau vien pamačius tai, kokius, atrodytų, visiškai nieko bendro tarpusavyje neturinčius stilius ši grupė bandys suderinti. Deja, išskyrus neįtikėtiną energiją demonstravusį vokalistą, kuriam netgi nebeužteko vietos ant scenos ir kuris taip idealiai įsijautė į savo vaidmenį bei gyveno atliekama muzika, kad tuo buvo tiesiog neįmanoma nesižavėti, jau po poros pirmųjų dainų teko smarkiai nusivilti. Elektronika nedaug tegelbėjo, kadangi jos beveik nesigirdėjo, o visa kita tebuvo ganėtinai vienodas, varginantis ir ne itin originalus kaukimas. Be to, tokio stiliaus muziką grojančiam kolektyvui tiesiog verkiant reikia būgnininko, nes dainose akivaizdžiai trūko jėgos. Prijungus būgnus, labiau išplėtojus elektronikos vaidmenį kūryboje (kuris, beje, galėtų „Such an Adorable Threat“ skiriamuoju ženklu ir padėtų susikurti savo veidą pakankamai vienodoje ir perpildytoje screamo scenoje), šiek tiek paįvairinus melodijas (kuriose yra potencialo, tik jis kažkodėl neplėtojamas) ir vietoj nenutrūkstamo rėkimo, kuomet klausytojas negali suprasti nei vieno teksto žodžio (taip tarytum savanoriškai atsisakoma dar vieno, netgi labai svarbaus, bet kokios muzikos komponento) įtraukti nors šiek tiek dainavimo. Beveik neabejoju, kad screamo kolektyvas tikrai turi ką papasakoti savo tekstais, bet kažin kodėl to nedaro. Vietos tobulėti apstu ir jei „Such an Adorable Threat“ pabandys išnaudoti visas geriausias savo savybes, nebijos klysti darydami kažką savito, o ne kopijuodami šimtus kitų, ir nueis savo keliu, po keleto metų galbūt galėsime pasigirti aukšto lygio screamo muzikantais.

Chasing the Rise. [Grupės nuotr.]Antrieji pasirodę „Chasing the Rise“ susirinkusiems klausytojams taip pat nežadėjo sukurti ramybės oazės ir nuo pat pirmųjų dainos akordų įjungė aukščiausią metalcore pavarą. Kadangi stilistika „Chasing the Rise“ neitin skyrėsi nuo „Such an Adorable Threat“, savaime peršasi noras lyginti skirtingas šių grupių pasirodymų detales. Visų pirma, „Chasing the Rise“ atrodė kur kas labiau susigrojusi ir žymiai originalesnė. Jų dainų kompozicijos atrodė išbaigtesnės, o labai neblogai grojęs būgnininkas padarė pasirodymą dar spalvingesnį. Didelį įspūdį paliko ir šiltas „Chasing the Rise“ bendravimas su būreliu ištikimų fanų, atvykusių juos aktyviai palaikyti. Kone po kiekvienos dainos vokalistas susidauždavo rankomis su kiekvienu palaikymo komandos nariu, o vieno iš paskutinių kūrinių metu netgi dainavo su tipinio amerikiečių reperio stiliumi apsirengusio vaikino kepure. Jei grupės nariai išlaikys gebėjimą būdami ant scenos bendrauti su gerbėjais ir toliau nesužvaigždėti, tai bus didžiulis „Chasing the Rise“ privalumas. Kita vertus, taisytinų dalykų taip pat nemažai. Jei „Such an Adorable Threat“ verti pačių geriausių žodžių už sceninę laikyseną, tai „Chasing the Rise“ ties tuo reikėtų gerokai padirbėti. Panašu, kad išmoktas vienas judesys ir netgi jaučiamas šioks toks nejaukumas viduje turint jūras energijos, bet niekaip nesugalvojant, kaip ją originaliau ir įtaigiau išlieti. Tai sukelia tam tikro netikrumo, farso pojūtį. Be to, kaip ir pirmosios grupės pasirodyme, taip ir čia, beveik visiškai nebuvo dainavimo. Aiškiausiai tai atspindėjo, kai grupei paskelbus, jog dabar atliks lietuvišką dainą, po maždaug pusės dainos suvoki, jog šiaip net nesugebėtum atskirti ar dainuojama angliškai, ar lietuviškai, ar, galų gale, nors ir kinietiškai. Visa laimė, kad prieš paskutinį kūrinį vokalistas susiprato trumpai papasakoti, apie ką ruošiasi dainuoti, todėl galima buvo susidaryti bent šiokį tokį įspūdį apie grupės dainų tekstų temas. Bet nejaugi šiuolaikinėje muzikos scenoje tekstai niekam neberūpi ir svarbiausia, kas galingiau rėkia? Kažkodėl būtent toks įspūdis susidaro klausantis pirmų dviejų kolektyvų. Juk net ir pasauliniai metalcore, deathcore, screamo grandai užsiima ne vien nuolatiniu rėkimu, bet ir dainavimu.

Pertrauka. [Grupės nuotr.]Simboliška, kad trečioji vakaro grupė pasivadino „Pertrauka“. Jų grojami kūriniai išties buvo visiškai kitoks, gaivesnis, oro gūsis po dviejų grubios ir agresyvios muzikos kolektyvų. Apie pusvalandį trukusio pasirodymo metu grupės nariai jautėsi šiek tiek nejaukiai (beje, jie ir patys tai pripažino, motyvuodami savo drovumą svetimo miesto faktoriumi) ir tai, be abejo, buvo ryškus trūkumas, kadangi užsidegimo kai kur labai trūko. Tačiau visa kita buvo puiku. „Pertrauką“ galima pagirti jau vien todėl, kad šiais globalizacijos stiprėjimo laikais, kai visiems įprasta dainuoti angliškai, nesidrovima kurti lietuviškai ir akcentuoti savo šaknis. Buvo smagu iš grupės vokalisto lūpų išgirsti pasveikinimą vasario 16–osios proga, nepaisant to, kad iš minios atskriejo keletas nepalankių replikų. Nors kai kas grupę kaltino nuobodumu, senųjų Lietuvos grandų „Hiperbolės“ kopijavimu ir originalumo trūkumu, man asmeniškai „Pertrauka“ buvo pati originaliausia grupė trečiojoje atrankoje. Juk yra skirtumas, ar groji kažką panašaus į vieną legendinę tautos pasididžiavimu tapusią grupę, ar kopijuoji šimtus vienodų užsienio kolektyvų. „Pertrauka“ ne tik grojo nuoširdžiai, bet ir akivaizdžiai labai daug dėmesio skyrė dainų tekstams. Vienuose jų atsispindėjo taikli ironija, kituose – prasmė ir vis labiau nykstantis patriotiškumas. Reikėtų paminėti ir labai profesionalius grupės muzikantus, ypač gitaristą Julių, atlikusį ne vieną gerą gitaros solo. Neatsilikti stengėsi ir bosistas, o būgnininkas vieno kūrinio metu netgi paliko savo vietą ir išėjo į priekį pasiėmęs perkusinį djembe būgną, kuriuo sugrojo trumpą solo partiją. Negalima užmiršti ir vokalisto, kiekvienos dainos metu spinduliavusio puikią nuotaiką ir optimizmą. Tokių grupių kaip „Pertrauka“ šiais laikais labai trūksta ir tikiuosi, kad greitu laiku nariai nuspręs dar rimčiau užsiimti savo veikla. Be abejo, tarptautiniame kontekste jie greičiausiai netaps žinomi ir populiarūs, bet Lietuvoje tai gali būti šviesus ir naujoviškas pop/alternatyviojo roko spindulys.

Visiems pasirodžius ir padarius trumpą dešimties minučių pertrauką komisijai, kurią šį kartą be manęs sudarė „Classic Rock FM“ atstovė Birutė ir renginių (tarp jų ir neseniai praūžusio „Norden Wave“) organizatorius Rolandas, teko nuspręsti, kuris kolektyvas verčiausias keliauti į pusfinalį. Rezultatų paskelbimas neapsiėjo be visą vakarą paįvairinusių ir niekaip kritikos nesugebančių priimti „Chasing the Rise“ gerbėjos komentarų, kuri, pradžioje teigė, kad „Bullet For My Valentine“ nėra metalcore grupė (nors tai vienas iš trijų pagrindinių jų grojamos muzikos žanrų), o vėliau mestelėjo dar vieną perliuką, kad, pasirodo, metalcore bruožų yra visur. Praneškit, kai kas nors jų atrasite tokių grupių kaip Halestorm, Rammstein, Within Temptation, Nightwish, Alter Bridge, Morning Parade, Veer Union, Mayfield Four, The Foreshadowing ar, galiausiai, tų pačių Moonspell kūryboje (ir dar tarp šimtų nepaminėtų). Būsiu dėkingas.

Nors du iš trijų komisijos narių geriausiai įvertino grupę „Pertrauka“, susumavus bendrus balus minimalia vieno taško persvara pergalę iškovojo „Chasing the Rise“. „Such an Adorable Threat“ šį kartą buvo priversti tenkintis trečiąja vieta. Taigi, sveikiname trečiuosius pusfinalio dalyvius ir linkime sėkmės tolesniuose etapuose.

"Artistų artistas": 1-asis atrankos etapas
"Artistų artistas": 2-asis atrankos etapas

Vilius Andrulionis


Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (6)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Ariel_Cancer_Dies
2013 m. vasario 20 d. 09:54:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

nu tai rodo ir konkurso zema lygi, aisku


____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
velniux
2013 m. vasario 20 d. 00:23:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, sorry, kad taip įžeidžiau tamstos asmenybę. Kai pirmą kartą nuėjau į "Artistų artisto" konkursą tikrai nežinojau, kad būsiu komisijoj ir tikrai pats ten nesiprašiau. O jei patys organizatoriai nusprendžia, kad music.lt atstovas, rašantis apžvalgas apie jų vykdomą konkursą, tuo pačiu gali ir vertinti pasirodančias grupes, tai jau ne jums, kad ir koks autoritetingas ir pripažįstamas bebūtumėt, tuo reikėtų piktintis {#}.


____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2013 m. vasario 19 d. 23:49:24 2013-02-19 23:50:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

tokiais buti gali kas nori. apzvalgininkas, tai cia kas? naudotojas su inciatyva? juokinga. reikia autoritetu buti ir pripazistamu asmeniu. ir ne muzikinio portalo, o muzikinio socialinio tinklalapio. 


____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
lacunacoil
2013 m. vasario 19 d. 11:15:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Didžiausio Lietuvos muzikinio portalo apžvalgininkas ir žurnalistas. 


____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Miglaja
2013 m. vasario 18 d. 23:46:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai nykus šitas konkurso etapas buvo..

Jei būtų mano valia, tai nepraleisčiau į kitą etapą nei vienos grupės. Jau geriau kažką iš ateinančių etapų, nes mačiau, kad bus vertų.

Such An Adorable Threat tikrai verkiant reikia ne tik būgnininko, bet ir bosisto. Visa jų grojama muzika pagyvėtų ir tėkšteltų naujos jėgos.

Pertrauką esu jau mačius, tačiau kaip jie buvo vidutiniokai, taip ir liko.

Na, o Chasing The Rise, jei jau lyginant su pirmąja grupe buvo tik per plauką geresni. Ir beje, tie keli grupės fanai nebuvo tikri. Vienas iš vyrukų apskritai pirmą kartą lankėsi "metalo" koncerte :D kitą išvedė baro apsauga - nes forsiukas stovintis prie scenos nieko gero nežada :D


____________________
\"The best is yet to come..\"
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2013 m. vasario 18 d. 23:09:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

o kas tu toks esi, kad komisijoj butum?


____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

„Music.lt“ LT Top 30:  „Ūkanose“ su kūriniu „Gintariniai Kariai“ debiutuoja pirmoje vietoje
3
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ LT Top 30: grupės „Chasing The Rise“ kūrinys  „Letting Go“ debiutuoja ketvirtoje vietoje
2
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
Grupės „Dead by April“ koncerte publika šėls net su trimis grupėmis
1
0

Iki kalendorinės vasaros pradžios liko mažiau nei dvi savaitės, tad modernios sunkiosios muzikos gerbėjai su kiekviena diena nekantrauja vis labiau. Madingo metalcore ar modernaus metalo net prieš miegą klausantiems laukti yra ko, nes birželio 1 dieną į L...
Renginio recenzija | Konkurso
1
0

Šeštadienį nuskambėjo jau paskutinis ilgiau nei tris mėnėsius trukusio naujų grupių konkurso „Artistų artistas“ akordas – finalo metu trys komisijos atrinktos grupės aiškinosi santykius kovoje dėl nugalėtojų titulo. Konkurso prizinį fondą sudarė 2000 Lt –...

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist The Twins Love System
 The Twins
 
Sahja Diana Dargė Ten, kur tu
 Diana Dargė
 
malia INXS Disappear
 INXS
 Su vasara !!!!!!!
DjVaids Take That Pray
 Take That
 

Šiuo metu vertiname


Tiesto Tiesto
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

23:41 - einaras13
...ir bent jau teoriškai apmokestinimas čia būtų veikęs.
23:40 - einaras13
Jau negana DELFI irgi nesiūlo aukščiausios kokybės, bet paywall'as mane provokuoja pereiti prie kitų alternatyvų. LRT, pavyzdžiui - mažiau naujienų, bet kokybiškesnis ir nemokamas turinys. Music'as tuo tarpu konkurentų vis dar, manau, neturi...
23:39 - einaras13
...jau turbūt 70-80% turinio yra mokama.
23:38 - einaras13
Tuo tarpu labiau klestintys tinklalapiai paywall'ą išnaudoja su pasimėgavimu. Aš mėgstu DELFI paskaityti, tai jie neprenumeruojančius skaitytojus terorizuoja vis labiau ir labiau. Jei prieš metus ar du po paywall'ų buvo pakišta 20-30 % straipsnių, dabar..
23:37 - einaras13
...o dabar to padaryti nebegalime, nebėra ko apmokestint. O ir siūlomas produktas skylėtas, reiktų problemas pirma susitvarkyti.
23:36 - einaras13
Silentist gerą frazę irgi pasakė. Šiek tiek siejasi su tuo, kad aš (ir ne tik aš, man rods ir tu, Rūta) tais pačiais 2014 metais siūlėmė įvesti mokamą narystę. Gal tai būtų buvęs pernelyg laiką aplenkęs sprendimas, bet dabar jis būtų taip madingas...
23:34 - einaras13
Turėtume ir žmogiškųjų resursų, pildančių duombazę, ir daugiau lankytojų generuotų didesnes pajamas iš reklamos, o ir apmokamą programuotoją galėtume daug dažniau išnaudoti geriems tikslams ir šitų nesąmoningų bugų tvarkymui.
23:32 - einaras13
Ne, vartotojai aišku negrįžo, nes priemonių buvo imtasi kokiais 6-7 metais per vėlai. Reikėjo kažkokios restruktūrizacijos imtis iškart, 2014 m. birželį (kai buvo panaikintos perklausos). Tada, praėjus lygiai 10 metų, mes turėtume daug geresnį tinklalapį.
16:06 - Silentist
Nemokami internetai iseina is mados
15:54 - Rutonė
svetainės su tiek problemų ir, kaip suprantu, 0 Eur sąskaitoj. Na, viena bėda dingo – niekas nebeklausia, ar iš sčia galima parsisiųst dainų. Kita vertus – perklausos grįžo (ir nemokamos), o vartotojai, deja, ne,,,
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 386
  Iš viso užsiregistravę: 73366
  Naujausias narys: dulhnmyycf
  Šiandien apsilankė: 44299