Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Klasikinė muzika

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 12345
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
LoseControl
2010 m. rugsėjo 2 d. 15:49:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nelabai mėgdavau klasiką, kadangi tėvai muzikantai, tai kažkaip atbaidė, kai buvau vaikas, nes pastoviai tekdavo girdėti, ir dar kadangi kai vaikas buvau nesupratau tokios muzikos. Po kelių muzikos stovyklų ir koncertų, man labai pradėjo patikti klasikinė muzika, žiauriai. Dabar intensyviai klausau klasikos, ir nebetraukia jokia kita muzika, tai kaip praeitas etapas, vedantis į klasiką. Kažkaip ta muzika, po klasikos, atrodo tikrai nebeprasminga. Dabar jau suprantu, kai tėvai aiškino, kad klasika yra daug vertingesnė muzika meniniu atžvilgiu negu visi kiti žanrai, jeigu pats tai supranti. Labai užsikabinau ant baroko. Daugiausiai klausau Bacho, jo liutnios siuitos yra bene gražiausi kūriniai kuriuos girdėjau, ypač patinka preliudai. Labai gražios čelės siuitos, dar prisideda tai, kad labai mėgstu čelės tembrą, ir tėtis čelistas.. Brandeburgo koncertai taip pat klausomi, labai patinka vargoniniai darbai, ypač Toccata ir Fūga. Žodžiu - iš bacho - viskas .
Toliau, labai patinka Čaikovskis, tai mano vaikystės muzika, kaip ir Prokofievas, kas dar atsimena Pėtę ir VIilką bei Spragtuką. Labai domina Bethovenas, domėsiuosi plačiau, vienas mylimiausių kūrinių, tai Allegrio psalmė - Miserere Mei, Deus. Dieviška, žiauriai gražu. Labai mėgstu Dvoršako darbus, Slavų Šokis, Devinta simfonija. Iš naujesnių- Erikas Satie. Taip pat Grygas, irgi vaikystės muzika. Mocartas nelabai traukė, bet parsisiunčiau jo koncertus fortepijonui, tai labai patiko, ir tas pats Rekviem... Labai mėgstu kūrinius gitarai, kadangi pats groju, pvz Recuerdos de la Alhambra, Asturias. Labai faini Rachmaninovo koncertai fortepijonui. O iš atlikėjų tai mėgstamiausias bus turūbt Rostrapovičius.

Atsakyti
sonia-amy
2010 m. birželio 14 d. 12:19:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Is esmes tai klasika labai mėgstu...

1. V.A.Mocartas - "Dies Irae" / "Lacrimosa" ,zodziu, visas "Requim" ( man tai kažkas nuostabaus jo kūryba )
2. J.S.Bachas - "Tokata ir Fuga d-moll"
3. F.Subertas - "Nebaigtoji Simfonija"
4. L.van Betchovenas - "Mėnesienos Sonata"

Bet pats paciausias vis dar yra ir tikriausiai ir bus V.A.Mocarto "Lacrimosa"...

Atsakyti
mc_dumu_debesy
2010 m. birželio 13 d. 20:38:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oo, paklausau ir klasikinės, ir kamerinės naujas atradimas - Lenkijos styginių kvartetas Royal String Quartet.

____________________
Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch, which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch witch?
Atsakyti
Sahja
2010 m. birželio 13 d. 19:16:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai patikdavo Bethoveno džiaugsmo simponija,(europos himnas )dainuoti.O klausytis tai Čaikovskio.

____________________
Meilė kovoja,bet žmonės akli,kas atsimerks,tam iš dangaus,leisis ji Šitam pasaulį meilė gimdo ateitį,praeitis-dabartį,o ateitis-sapnus. (Sahja) Mano batai iš Lietuvos,mano kelnės iš Vokietijos,mano kepurė iš Rusijos,o mano širdis,iš Indijos.Visa Visata ,tik sapnas,tik laikas,kurio nėra,mums tai atvers.
Atsakyti
pain
2010 m. birželio 13 d. 17:22:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
klasikos neklausau, bet teko groti, arba per muzikos istorijos pamokas teko klausyti, ir tikrai yra kūrinių, kurie visada būs gyvi ir šiuolaikiški, man asmeniškai lasbiausiai patinka Bachas ir ypač jo menesienos sonata

Atsakyti
SPECTER
2010 m. gegužės 10 d. 12:25:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Taip pat derėtų neužsiciklinti ant tokių megagrandų kaip Stockhausen, Cage, Ligeti ar Reich, nes ir be jų yra aibė puikių klasikinės muzikos atlikėjų, kuriems galima užklijuoti contemporary classic, avant garde ar kitokią etiketę, tik jie rodos nepelnytai pamiršti.

Pilnai sutinku, ir ketinu ateityje atrasti daug daugiau tiek moderniu, tiek senuju klasiku
Pries tai beje, pamirsau pamineti tokius avangardines/elektronines muzikos pionierius kaip Iannis Xenakis bei Pierre Henry

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
SPECTER
2010 m. gegužės 10 d. 12:24:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Xpo rašė:
Taip pat derėtų neužsiciklinti ant tokių megagrandų kaip Stockhausen, Cage, Ligeti ar Reich, nes ir be jų yra aibė puikių klasikinės muzikos atlikėjų, kuriems galima užklijuoti contemporary classic, avant garde ar kitokią etiketę, tik jie rodos nepelnytai pamiršti.

Pilnai sutinku, ir ketinu ateityje atrasti daug daugiau tiek moderniu, tiek senuju klasiku
Pries tai beje, pamirsau pamineti tokius avangardines/elektronines muzikos pionierius kaip Iannis Xenakis bei Pierre Henry

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
Xpo
2010 m. gegužės 9 d. 21:01:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip pat derėtų neužsiciklinti ant tokių megagrandų kaip Stockhausen, Cage, Ligeti ar Reich, nes ir be jų yra aibė puikių klasikinės muzikos atlikėjų, kuriems galima užklijuoti contemporary classic, avant garde ar kitokią etiketę, tik jie rodos nepelnytai pamiršti.

Atsakyti
SPECTER
2010 m. gegužės 8 d. 23:55:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
wow. issipleciau. sorry

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
SPECTER
2010 m. gegužės 8 d. 23:54:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kadangi mano visos muzikines pasauleziuros iseitinis taskas buvo Pink Floyd, Depeche Mode, bei Jean Michel Jarre, tai jau gerus 10 metu atbuline eiga plesdamas savo akirati, kol kas dasikasiau tik iki XX a pradzios

Taigi is XX a. klasikos (i kuria ieina tokios pakraipo kaip serialism ir minimalism) - Karlheinz Stockhausen, John Cage, Phillip Glass, bei zinoma, Steve Reich. Kol kas nesu isigilines, bet privalau pamineti Gyorgy Ligetti kurini 'Requem (for soprano, mecosoprano..<...>) (girdetas 2001: Space Odyssey soundtracke), tai labiausiai siurpa varantis klasikines formos (choras + orchestras) kurinys koki esu kada nors gyvenime girdejes.

Kas del sventosios trijules (MocartasBachasBethovenas), zinoma nepulsiu neigti ju kurybos vertes (be ju siuolaikine muzika butu absoliuciai kitokia nei yra dabar), bet nuosirdziai manau, kad ju kurta muzikine forma SIUOLAIKINIAME KONTEKSTE yra moraliskai pasenusi, perdetai pompastiska (atitinka to laikmecio dvasia), ir perkrauta nereikalingomis detalemis, nesuteikenciomis papildomo emocinio turinio. Velgi nesakau kad tai bloga muzika, ar kad as pats "sukurciau geriau uz Mocarta", bet siuolaikine muzika yra nuejusi toki ilga kelia, igijusi tokia formos ir turinio ivairove, kad net nebeimanoma lyginti to kas yra siandien su tuo, kas buvo 300 metu atgal.

Na o kas liecia pati Klasikos apibrezima...
Klasikine muzika (tiksliau, tai apie ka mes cia kalbame yra Vakaru Klasikine Muzika, reiketu nepamirsti kad pvz Indija, Kinija turi visai kitas klasikines muzikos tradicijas), tai akademiniais kanonais paremta muzikos forma, ir jei as, turedamas kompozitoriaus issilavinima, siandien imsiu ir parasysiu, tarkim, operete, tai jau automatiskai vadinsis klasikine muzika.

Tuo tarpu Klasika - kazkoks kurinys, ar kompozitoriaus/atlikejo kurybos visuma, turejusi didele itaka tolesnei to stiliaus muzikos raidai, i tai ieina ir roko klasika, jazzo klasika ir pan. (Klasikos terminas vartotinas ir kitose srityse pvz Tapyboj, Architekturoj, Dizaine).

Ne vienas is situ dvieju terminu nieko nesako apie kurybos Amziu.
Taigi ka noreciau pasakyti - Neuzsiciklinkit Ant Senosios Barokines, Klasicistines, Ar Romantines Vakaru Klasikos, Nes Tai Toli Grazu Ne Viskas!

____________________
https://spectral.bandcamp.com/
Atsakyti
Inetutea
2010 m. gegužės 8 d. 23:04:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rod Stewwart-Sailing

Atsakyti
Rockmerge
2010 m. balandžio 8 d. 20:07:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iš klasikos geriausias gabalas - Carl Orff - Carmina Burana

____________________
skausmas taip pat reikalingas
Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. sausio 9 d. 14:55:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tuomet grojau fleita `]

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
pargriuvau
2009 m. sausio 9 d. 14:25:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The_Wicked_One rašė:
pagrinde tai, ką teko groti

kokiu instrumentu groji?

Atsakyti
The_Wicked_One
2009 m. sausio 8 d. 19:42:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
seniau žavėjo vien klasikinė instrumentinė muzika, pagrinde tai, ką teko groti - Bachas, Mocartas, Hendelis, Haidnas. aišku, žavėjo ir vis dar žavi ir kiti garsieji kompozitoriai: Štrausas, Telemanas, Ravelis, Bethovenas ir kiti. bet pastaruoju metu ypač pradėjo žavėt klasikiniai vokalinia žanrai, jei taip dera sakyti, kaip opera, operetė ar miuziklas, kurių anksčiau, turiu pasakyti, labai nemėgau. tačiau dabar tai tiesiog įkvėpmo šaltinis ir atgaiva.
ypač pastaruoju metu dažnai klausausi klasikinės muzikos.

____________________
STAND UP. SPEAK UP. Say NO to racism. _____________________ Aš gerai rusiškai keikiuosi. Nesidžiauk, brolau, alaus neparnešęs. _________________ svarbiausios gyvenimo tiesos: 1. Alus tinka gerti su bet kuo, ypač su alumi. 2. Kam gerti alaus mažai, jei galima daug. 3. Nėra dalykų, kurių vertės negalima išmatuoti alumi. 4. Aluje nepaskęsi 5. skaudžiausia tiesa: viso pasaulio alaus neišgersi. 6. bandelės yra 3 kartus skanesnės, jei tai yra alus. 7. nėra progos, kuriai esant negalėtum gerti alaus ir nėra alaus, prie kurio neatsirastų progos. 8. nėra sveikatos, kurios nepataisytų alus. to be continued.. Galimybių teorija: alus gali būti neskanus tada, jei ta nėra alus.
Atsakyti
Darkshines
2008 m. gruodžio 14 d. 19:45:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man labai patinka pianistas Vladimis Horowitz. Anksčiau galvojau, kad man Mocarto kūryba nepatinka, bet jis taip jausmingai groja... Ir kitus kūrinius, Listo, Šūberto, Šopeno, Rachmaninovo, Bramso...

Na, o dėl konkrečių kūrinių, gal pasirodysiu banali, tačiau man nieko nėra gražiau už Bethoveno "Mėnesionos sonatą". Klausau ir klausau, ir net mp3 grotuve turiu.

Atsakyti
LoseControl
2008 m. spalio 4 d. 21:12:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Šlamštas.nepatinka

jei nepatinka tai dar nereiskia kad slamstas

Atsakyti
Stangry
2008 m. spalio 4 d. 21:01:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
toughluck rašė:
lietusryte rašė:
Šlamštas.nepatinka

slamstu nevadinciau, nes nuo klasikines prasidejo visa likusi muzika, be jos neisivaizduoju muzikos

Ne nuo klasikinės, ne nuo klasikinės...

____________________
Vat BŪTINA visiems čia kažką pasirašyt. Kaip ant skaipo.
Atsakyti
toughluck
2008 m. spalio 4 d. 20:55:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lietusryte rašė:
Šlamštas.nepatinka

slamstu nevadinciau, nes nuo klasikines prasidejo visa likusi muzika, be jos neisivaizduoju muzikos

____________________
HALF THE MAN I USED 2 BE
Atsakyti
lietusryte (Užblokuotas)
2008 m. spalio 4 d. 20:40:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šlamštas.nepatinka

Atsakyti
Puslapiai: 12345
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist The Twins Love System
 The Twins
 
Sahja Diana Dargė Ten, kur tu
 Diana Dargė
 
malia INXS Disappear
 INXS
 Su vasara !!!!!!!
DjVaids Take That Pray
 Take That
 

Šiuo metu vertiname


Dave Mustaine Dave Mustaine
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

23:41 - einaras13
...ir bent jau teoriškai apmokestinimas čia būtų veikęs.
23:40 - einaras13
Jau negana DELFI irgi nesiūlo aukščiausios kokybės, bet paywall'as mane provokuoja pereiti prie kitų alternatyvų. LRT, pavyzdžiui - mažiau naujienų, bet kokybiškesnis ir nemokamas turinys. Music'as tuo tarpu konkurentų vis dar, manau, neturi...
23:39 - einaras13
...jau turbūt 70-80% turinio yra mokama.
23:38 - einaras13
Tuo tarpu labiau klestintys tinklalapiai paywall'ą išnaudoja su pasimėgavimu. Aš mėgstu DELFI paskaityti, tai jie neprenumeruojančius skaitytojus terorizuoja vis labiau ir labiau. Jei prieš metus ar du po paywall'ų buvo pakišta 20-30 % straipsnių, dabar..
23:37 - einaras13
...o dabar to padaryti nebegalime, nebėra ko apmokestint. O ir siūlomas produktas skylėtas, reiktų problemas pirma susitvarkyti.
23:36 - einaras13
Silentist gerą frazę irgi pasakė. Šiek tiek siejasi su tuo, kad aš (ir ne tik aš, man rods ir tu, Rūta) tais pačiais 2014 metais siūlėmė įvesti mokamą narystę. Gal tai būtų buvęs pernelyg laiką aplenkęs sprendimas, bet dabar jis būtų taip madingas...
23:34 - einaras13
Turėtume ir žmogiškųjų resursų, pildančių duombazę, ir daugiau lankytojų generuotų didesnes pajamas iš reklamos, o ir apmokamą programuotoją galėtume daug dažniau išnaudoti geriems tikslams ir šitų nesąmoningų bugų tvarkymui.
23:32 - einaras13
Ne, vartotojai aišku negrįžo, nes priemonių buvo imtasi kokiais 6-7 metais per vėlai. Reikėjo kažkokios restruktūrizacijos imtis iškart, 2014 m. birželį (kai buvo panaikintos perklausos). Tada, praėjus lygiai 10 metų, mes turėtume daug geresnį tinklalapį.
16:06 - Silentist
Nemokami internetai iseina is mados
15:54 - Rutonė
svetainės su tiek problemų ir, kaip suprantu, 0 Eur sąskaitoj. Na, viena bėda dingo – niekas nebeklausia, ar iš sčia galima parsisiųst dainų. Kita vertus – perklausos grįžo (ir nemokamos), o vartotojai, deja, ne,,,
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 232
  Iš viso užsiregistravę: 73366
  Naujausias narys: dulhnmyycf
  Šiandien apsilankė: 95434